Як затонувати волосся.

Тонування - менш шкідлива процедура для волосся, ніж фарбування. Завдяки тому, що фарба не проникає глибоко всередину, захисний покрив не порушується, хитнув лусочки залишаються гладенькими.
Інструкція
1
Тонувати волосся можна кількома способами. Найпростіший - шампунь відтінку або бальзам. Користуватися цими коштами можна прямо в душі, під час миття голови. Спочатку помийте волосся звичайним шампунем, потім нанесіть оттеночний. Потримайте його на локонах вказане на упаковці час. Ретельно змийте. Ефект від застосування оттеночного шампуню не надто довгий - він змиється після першого - другого миття волосся. І змінити колір локонів при такому способі фарбування можна максимум на один - два тони, причому тільки у бік потемніння.
2
Другий спосіб тонування - за допомогою пінки для волосся. Це більш стійке засіб, воно тримається на волоссі до двох тижнів. Наноситься пінка на сухе волосся і залишається на двадцять - тридцять хвилин для впливу. Потім змивається водою з невеликою кількістю шампуню. За допомогою пінки можна надати волоссю більш яскравий або більш темний колір, кардинально змінити їх відтінок. Але є у неї недоліки. Пінка сильно забруднює одяг, якщо волосся дістають до коміра - він забарвиться. І це засіб змивається під дощем, якщо господиня вчасно не сховається під парасолю.
3
Для тонування окремих пасом можна використовувати туш. У магазинах з'явилася спеціальна, для волосся. Вона розфасовується в більші тюбики, у неї більше пензлик. Крім того, туш для волосся має самі різні відтінки - від білого до глибокого фіолетового і коричневого. Наноситься туш легко. Відокремте пасмо, яку хочете затонувати і проведіть по ній кілька разів пензликом з тушшю. Змивається фарба після першого миття голови.
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що за допомогою тонування не можна освітлити волосся. Їм можна надати інший відтінок, зробити їх трохи темніше, виділити окремі пасма. Але осветляющих компонентів у легких засобах для фарбування немає.