Актуальні чоловічі стрижки.

Чоловічі стрижки, також як і жіночі, змінюються, віддаючи данину моді. У новому сезоні актуальні зачіски, де залишено досить довгі пасма в потиличній і лобовій зонах.

Актуальні чоловічі стрижки - для тих, хто стежить за модою.

Стильні та оригінальні чоловічі стрижки в новому сезоні припускають певну сміливість свого володаря. Тому що багато нові зачіски мають досить оригінальну форму.
Зачіску варто вибирати, виходячи з особливостей черепа і овалу обличчя. Навіть найактуальніша стрижка може спотворити вас, якщо вона буде підкреслювати недоліки.
Перший варіант модної стрижки для чоловіків - подовжений напівбокс . Волосся біля шиї і на скронях зістригали коротко, а в потиличній і лобовій частках залишаються досить довгими - від двох до чотирьох сантиметрів. Ця зачіска має на увазі певну укладку. За допомогою плоскої гребінця всі довгі пасма піднімаються вгору і закріплюються укладальним засобом. Якщо волосся дуже густі, обробіть їх гелем або піною для укладки, щоб зачіска краще трималася. Такий спосіб укладання можна побачити на фото голлівудських зірок, а також у моделей в чоловічих журналах. Ця форма дуже актуальна в минулому і наступаючому модних сезонах. Друга стрижка схожа на жіночу - каре. Залишаються досить довгі пасма в скроневій і лобовій частках. Щоб виглядати з такою стрижкою по-чоловічому, що не подстригайте чубок. Тоді локони можна буде прибрати за вуха або зібрати в хвіст, зробивши вигляд більш брутальним. У такої зачіски є багато способів укладки - можна зачесати волосся назад, вперед, на один бік, зробити ірокез. Вона підійде творчим людям, які люблять різноманітність.

Класичні чоловічі стрижки - строгі форми завжди в тренді

Крім супермодних подовжених зачісок, зважитися на які готові далеко не всі чоловіки, в наступаючому сезоні знову в моді класичні строгі стрижки. Вони припускають рівний бічний проділ і довжину пасом, плавно увеличивающуюся від шиї до потилиці. Такі стрижки красиво підкреслюють форму голови, роблять чоловіка дуже елегантним.
Якщо ви хочете відростити волосся, пам'ятайте, що рідкий хвостик не красить чоловіка. Залишайте довжину до шиї і нижче тільки в тому випадку, якщо у вас достатньо об'єму волосся.
Класичний бокс, де збриваються повністю віскі і волосся біля шиї знову в моді. Ця стрижка дуже подобається спортсменам, так як довгі пасма не лізуть в очі і не липнуть до шкіри. Ця зачіска допоможе вирівняти форму голови в тому випадку, якщо вона занадто кругла. Обсяг в верхній частині - на потилиці і тімені - візуально витягує череп.