Як зробити перуку своїми руками.

На свята, карнавали, дружні вечірки та інші заходи, які вимагають від учасників фантазії та оригінальності, не тільки діти, а й дорослі із задоволенням приміряють на себе нові ролі, надягають маскарадні костюми і зображують самих різних героїв і персонажів. Нерідко для завершення того чи іншого образу може знадобитися перуку - але це не означає, що перуку потрібно купувати в магазині. Якщо у вас є досвід в'язання гачком, для вас не складе труднощів зв'язати карнавальний перуку для себе або свою дитину на будь-яке святковий захід.
Інструкція
1
Підберіть досить товсту пряжу з вовни або акрилу і знайдіть відповідний по товщині в'язальний гачок. Зв'яжіть по спіралі просту шапочку, пров'язуючи ланцюжка з стовпчиків з одним накидом і не роблячи петлі занадто щільними. Після того, як шапочка буде готова, візьміть пряжу і наріжте її смугами підходящої для майбутнього перуку а довжини.
2
Візьміть відразу три-чотири нитки, складіть їх навпіл і продерните в петлю шапочки, роблячи своєрідну бахрому. Потім візьміть ще один пучок ниток, складений удвічі, і продерните його поруч з попереднім.
3
Продовжуйте обплітати шапочку бахромою з ниток, починаючи від верхівки і закінчуючи нижньою кромкою. Варіюючи довжину ниток, ви можете варіювати густоту і обсяг перуку а. Чим щільніше один до одного розташовуватимуться пучки ниток, тим однорідніше буде покрив вашого перуку а, і тим менше буде помітна основа з шапочки.
4
Приміряйте перуку в процесі його виготовлення - після примірки корегуйте форму і довжину «волосся», вистригайте чубок і додавайте відсутні пасма там, де занадто помітна основа перуку а . Не допускайте «лисих» областей на перуку е - заповніть його пасмами повністю.
5
Щоб зробити перуку ще природніше, ви можете замість пряжі вплітати в шапочку штучне волосся (канекалон), вибираючи тонкі пасма із загальної пачки.
6
Готовий перуку струсіть, надайте йому форму і зробіть зачіску - косички, хвостики або залиште волосся розпущеним.