Як не захворіти від кондиціонера.

Кондиціонери стали одним з найбільш популярних способів порятунку від спеки. Зустріти цей апарат можна і вдома, і в офісі. Прохолода в спекотний день радує, проте слід бути обережним, щоб не захворіти.
Інструкція
1
При установці кондиціонера заздалегідь подумайте про те, де буде розташовуватися прилад. Охолоджене повітря не повинен дути безпосередньо на те місце, де ви звикли проводити більшу частину часу - робочий стіл, улюблене крісло, диван. Перебуваючи в приміщенні, ви не повинні відчувати потік повітря - тільки лише відчувати комфортну температуру.
2
У випадку, якщо кондиціонер був встановлений без урахування вашої думки (наприклад, в офісі, куди ви прийшли працювати вже після), і у вас немає можливості пересунути свій стіл, вам доведеться обмежитися керуванням шторками. Направте їх таким чином, щоб холодне повітря не дув на вас (і, бажано, на інших присутніх) - наприклад, в стелю.
3
Спати з включеним кондиціонером можна, проте варто дотримуватися запобіжних заходів: потік ні в якому разі не повинен бути спрямований на ваше спальне місце. У сні людина може провести кілька годин в статичній позі. Якщо в подібному становищі на вас безперервно буде впливати потік повітря, причому не обов'язково зайво холодного, ви ризикуєте заробити не тільки простуду, але і проблеми з хребтом або запалення м'язів.
4
Для безпечного використання кондиціонера важливий і температурний режим. При охолодженні не встановлюйте прилад на температуру більш ніж на 4-6 градусів нижче тієї, що на вулиці. В іншому випадку ви значно підвищуєте свої шанси отримати застуду.
5
Недостатньо просто встановити кондиціонер і забути про нього. Періодично його необхідно чистити. Якщо ви забудете про цю немаловажної процедурі, разом з потоками прохолодного (або, навпаки, теплого) повітря по приміщенню будуть розноситися і бактерії.
Зверніть увагу
Кондиционер ганяє по приміщенню один і той же повітря, лише змінюючи його температуру. Не забувайте регулярно відкривати вікна, щоб провітрити кімнату.