Як переформатувати формат.

Для збереження документів, особливо тих, які містять важливу інформацію, зазвичай використовується формат pdf. Але, на жаль, для подальшої роботи - коли потрібно «висмикнути» необхідний шматок тексту з такого документа цей формат стає дуже незручним. На щастя, є спосіб пере формат іровать формат pdf в не менш популярний, але більш зручний. Це можна зробити за декілька хвилин.
Вам знадобиться
  • Для цього вам буде потрібно скористатися програмою, спеціально призначеної для конвертації формату pdf в документ іншого формату, зручного для редагування - ABBYY PDF Transformer. Ця програма швидко перетворює pdf в файли зручних форматів.
Інструкція
1
Скачайте ABBYY PDF Transformer і встановіть її на свій ПК. Програма має дуже простий і доброзичливий інтерфейс, ви легко зможете її встановити.
2
Відкрийте програму і запустіть її. Виберіть той файл в формат е pdf, який вам потрібно пере формат іровать
3
Виберіть формат - Microsoft Word, Excel, HTML або TXT, в який вам потрібно перетворити обраний pdf-файл.
4
Після цього ви можете, якщо захочете, вибрати додаткові параметри документа, який вам потрібно отримати по завершенню процесу пере формат ірованія.
5
Потрібні параметри майбутнього файлу ви встановили, програма ABBYY PDF Transformer початку конвертувати файл. Через хвилину процес перетворення файлу завершено.
Зверніть увагу
Ліміт демо-версії програми ABBYY PDF Transformer становить 15 документів. Ви можете завантажити її безкоштовно і випробувати, а потім вирішити, чи подобається вона вам.
Корисна порада
Якість роботи ABBYY PDF Transformer дуже високе, навіть в тому випадку, якщо файл містить графічні зображення.
Сучасні фотоапарати дозволяють робити знімки в різних форматах - наприклад, RAW і jpeg. Різниця в якості фото буде істотна, також фотографії різних форматах мають властивість не відображатися деякими програмами. Для того щоб переформатувати фото і змінити його вихідні дані в залежності від потреб, не буде потрібно особливих знань. Це легко і просто.
Вам знадобиться
  • програма обробки зображень (Paint, Adobe Photoshop або будь-яка інша).
Інструкція
1
Сьогодні існує безліч форматів фото, найпопулярнішими з них є JPEG, RAW, TIFF, BMP та інші. Наприклад, якщо ваше фото в форматі RAW, то для його перегляду потрібні спеціальні програми. Проте фотографії в такому форматі будуть набагато більш схожі на те, як предмет зйомки виглядає в реальності, матимуть реалістичні кольори і високу якість. Для роботи з такими фото можна використовувати програми Adobe Photoshop, Adobe Lightroom або подібні. Встановіть одну з програм і по необхідності відкоригуйте знімок. Є безліч відеоуроків та інструкцій по роботі з даними програмами, їх можна знайти в інтернеті або купити книги в найближчому книжковому магазині.
2
Після проведення необхідної корекції, можна переформатувати фото в jpeg. Це найбільш поширений формат зображень, такі фото займають набагато менше місця на жорсткому диску і відкриваються практично всіма програмами обробки та перегляду зображень. Для того щоб зберегти вихідний файл RAW в іншому форматі, виберіть команду "Зберегти як" в тій програмі, в якій ви працювали, і в рядку "тип файлу" виберіть jpeg. От і все, формат вашого файлу змінено!
3
Якщо ж ваш файл збережений в будь-якому іншому форматі, не в RAW, то ви можете переформатувати його таким же способом. Знайдіть програму, яка коректно відкриває зображення в тому форматі, в якому вони були збережені, і зробіть аналогічні дії: натисніть "зберегти як", далі виберіть необхідний формат, і натисніть ОК. Форматування вашого фото завершено!
4
Крім складних і досить дорогих ліцензійних програм, головною функцією яких є обробка фотографій, є і більш прості і доступні програми, призначені в першу чергу для конвертування фотографій. Вони підтримують більшість форматів фотографій, і переформатувати фото через подібні програми не важко навіть людині, яка володіє комп'ютером на не надто високому рівні.
Зверніть увагу
Більшість програм для обробки фотографій вимагають покупки ліцензії. Якщо вас це не влаштовує, спробуйте знайти безкоштовні програми з необхідним функціоналом. Для переформатування фото найчастіше буває достатньо програми Paint, за замовчуванням встановленої у всіх версіях Windows.