Як плести коси.

Зачіски на основі кіс сьогодні в моді. Вони особливо йдуть дівчаткам і молодим дівчатам. Коси ідеальні для створення романтичного, вантажного або класичного образу. Таку зачіску можна виконати самостійно. Освоївши ази технології, ви зможете фантазувати, комбінуючи плетіння і винаходячи нові оригінальні варіанти.
Вам знадобиться
  • - мус-кондиціонер;
  • - праску для волосся;
  • - фіксуючий спрей;
  • - розгладжує крем;
  • - гребінець з рідкими зубами;
  • - гумки для волосся;
  • - шпильки.
Інструкція
1
Перед укладанням волосся необхідно вимити. Після миття обробіть пасма мусом-спреєм, що додає волоссю пружність і об'єм. Ретельно помасажуйте голову і змийте засіб. Така обробка не ускладнює волосся і додає їм блиску.
2
Хвилясті пасма варто обробити праскою. Він розгладить волосся і заплести косу буде набагато легше. Потім розділіть волосся на косий або прямий проділ і збризніть спреєм, що знімають надлишок статичної електрики.
3
Спробуйте заплести французьку косу-колосок. Зачешіть волосся назад і відокремте пасмо над чолом. Розділіть її на три рівні частини і починайте плетіння, приєднуючи до коси тонкі прядки з боків голови. Щоб плетінка була рівніше, пригладжуйте волосся гребінцем з рідкими зубами.
4
Плетіть косу, не затягуючи пасма дуже туго. Довівши її до потилиці, продовжите роботу. Кінець кіски зав'яжіть тонкої гумкою. Щоб зачіска вийшла більш об'ємною, вільну частину коси можна підвернути всередину, розправити і заколоти шпильками.
5
Косу годі й заколювати, залишивши вільно спадаючої. Щоб вона виглядала модно, зав'яжіть кінець бархоткой або стрічкою, замаскувавши гумку для волосся. Руками потягніть пасма в різні боки, надаючи косі недбалість і об'єм.
6
Ще один популярний варіант коси - кошик. Розділіть волосся на косий проділ. Для більшої гладкості волосся їх можна злегка змастити легким кремом, що надає блиск і зволожуючим локони. Візьміть прядку у проділу, розділіть її на три частини і починайте плетіння, ведучи косу уздовж лоба. Намагайтеся не стягувати волосся, інакше корзинка буде нерівною.
7
Ведіть плетіння уздовж вуха до потилиці, а потім до початку роботи. Закінчивши, подколіте кінець коси і подверніте його всередину. Перевага такої зачіски в тому, що вона не вимагає закріплення шпильками і шпильками.