Стиль кантрі в інтер'єрі - сільський колорит і затишок.

Стиль кантрі, використовуваний в дизайні інтер'єру, дозволяє створити затишну і теплу атмосферу. Саме тому він користується популярністю при оформленні квартир і будинків, навіть незважаючи на наявність нових сучасних рішень.

Особливості інтер'єру в стилі кантрі

Головною особливістю інтер'єру в стилі кантрі є створення затишної домашньої обстановки, якій притаманні теплі кольори і прості форми. В стилі кантрі, як правило, оформляють заміські будинки. Проте подібний дизайн відмінно виглядатиме і в звичайній міській квартирі. Саме він дозволить створити неперевершену атмосферу домашнього очага.Прі ремонті для обробки приміщення використовуються натуральні природні матеріали. Цьому стилю властиві дерев'яні балки та перекриття, що створюють в кімнатах особливу атмосферу. Стіни можуть бути оброблені деревом. Крім того, дуже колоритно виглядає кладка з каменів або її імітація.Основним елементом, що ставлять загальне стильове напрям в інтер'єрі, є меблі. Як правило, це прості меблі грубих форм, виконана з дерева - дуба, вишні або вільхи. Її теплі кольори і прості форми роблять кімнати надзвичайно затишними. В інтер'єрі в стилі кантрі не повинно бути хромованих деталей. Металеві елементи можуть бути виконані з латуні або штучно зістареного металу.
Ковані елементи відмінно доповнюють інтер'єр, надаючи йому особливий сільський колорит.

Оформлення інтер'єру в стилі кантрі

Основний акцент в дизайні в стилі кантрі зроблений на функціональності, тому всі елементи інтер'єру повинні бути максимально простими та зручними. Відсутність витончених деталей цілком заповнюється наявністю різноманітних елементів, що привносить в інтер'єр затишок і тепло. Це можуть бути однотонні або картаті пледи, покривала, виконані в техніці печворк, невеликі подушки на кріслах і диванах, а також різноманітні елементи декору. Оскільки стилю кантрі властива простота, то і декор повинен виглядати максимально просто. Наприклад, картини або фото в грубих рамах або прості вази теплих приглушених кольорів можуть прикрасити будь-яку кімнату, будь-то спальня, вітальня або кухня.
Простота є родзинкою даного стилю. Саме вона дозволяє створити привітну і теплу обстановку в будинку.
Кантрі - це зразок кращих традицій класичного сільського побуту, і в ньому немає місця ультрасучасним рішенням. Відкриті дерев'яні полиці, заставлені керамічним посудом - невід'ємна частина кухонного дизайну в стилі кантрі. Стіни вітальні можуть бути прикрашені тарілками з орнаментом, а в спальні в стилі кантрі обов'язково має бути присутня широка масивна ліжко, просторий шафа і комоди.