Як безкоштовно створити форум на своєму сайті.

Форум - це веб-додаток, що дозволяє організовувати спілкування між відвідувачами веб-ресурсу на певні теми. На сьогоднішній день форуми дуже популярні. Щоб встановити цей додаток собі на сайт, достатньо знайти відповідний скрипт і налаштувати його під себе.
Вам знадобиться
  • - скрипт форуму;
  • - хостинг з PHP і MySQL;
  • - FTP-клієнт.
Інструкція
1
Оберіть найбільш підходящий для ваших цілей скрипт для установки на хостинг. Існує велика кількість безкоштовних форумів, серед яких варто відзначити phpBB, що має велику кількість плагінів і розширень, що створюють необмежені можливості для сайту. Однак скрипт є дуже вимогливим до ресурсів сервера, і більшості користувачів даний функціонал може здатися зайвим, а тому існують більш легкі форумні движки - PunBB, SMF, xBB і intellect board.
2
Скачайте обраний движок і розпакуйте отриманий архів на комп'ютер. Якщо у вас встановлений локальний сервер Apache, спробуйте встановити движок форуму спочатку собі на комп'ютер, щоб уважно вивчити налаштування і перевірити працездатність скрипта. Для установки досить розмістити розпаковані файли в директорію htdocs папки локального сервера і перейти в браузері за адресою http://localhost/folder, де folder - назва вашої папки, в яку були розміщені файли форуму. Якщо скрипт використовує бази MySQL для зберігання даних, не забудьте створити її через phpMyAdmin.
3
Після тестування завантажте скрипт себе на сервер через FTP, використовуючи панель управління хостингом або будь FTP-клієнт, встановлений на комп'ютері. Якщо форум працює з MySQL, не забудьте створити нову базу даних в панелі управління хостингом.
4
Введіть адресу, за якою скрипт розміщений на сервері. Вам буде запропонована встановлення та налаштування базових параметрів форуму. Слідуючи вказівкам на екрані, введіть необхідні параметри і дочекайтеся закінчення модифікації файлів. Установка форуму завершена.
5
Для подальшої настройки та оптимізації скористайтеся документацією, яка йде разом з кожним скриптом або публікується на офіційному сайті розробника програми.