Як живуть японці.

Загадкова далекосхідна країна завжди була таємницею для чужинців. Японія зі своєю особливою культурою пережила економічний підйом і безліч стихійних лих. Все це відбилося на життя сучасних японців.
Інструкція
1
Ієрархія в сім'ї Споконвіку в Японії повелося так, що старші члени роду користувалися величезною повагою. Це відношення і зараз збереглося. Зі старшими завжди розмовляють шанобливо, а після смерті нерідко вивішують їх портрети на видному місці, щоб відчувати присутність і захист предків.
2
Робота В Японії прийнято працювати на одному місці все життя. Причому і в цій сфері зберігається спадкоємність і повагу до старших членів родини. Якщо батько працював у якійсь конкретній корпорації, то велика честь для сина працювати в тій же самій компанії. І, звичайно, є ганьбою або як мінімум небажаним фактом - зміна місця роботи. Працюють японці багато і якісно. Приходять заздалегідь, йдуть пізніше закінчення роботи. Вважають своїм обов'язком доробити все до кінця, а якщо все вже доробили, висловити таким чином свою повагу до компанії. Незвичайною особливістю є процес розрядки - побиття ляльки начальника. Бажати зла керівництву не прийнято, але все своє невдоволення треба вихлюпувати на ляльку.
3
Мінімалізм Японське житло рідко рясніє великою кількістю меблів. Постіль японці розстеляють собі, як правило, на підлозі. Обідають нерідко сидячи на подушках за низьким столом. Зате житло японців оснащено всілякої технікою. Супутникове телебачення, пилососи-роботи, кондиціонери, автоматизовані системи обслуговування житла - все це присутнє в житті більшості японців.
4
Здоровий спосіб життя Японці в середньому живуть чи не найдовше інших націй. І цьому є розумне пояснення. Помірне здорове харчування, заняття активними видами діяльності сприяють довголіттю. Їдять японці не тільки роли. Але рослинні і тваринні морепродукти складають значну частину їх раціону. Серед інших видів спорту японці найбільше шанують єдиноборства і гімнастику. Хоча футбол серед молодого покоління також користується певною популярністю. Виробнича гімнастика є неодмінним атрибутом багатьох працюючих японців.