Як виконувати вправи на автодромі.

Після закінчення навчання водійській майстерності учні здають теоретичний іспит і демонструють навички практичного водіння на автодромі. Для успішної здачі практичної частини потрібна без помилок виконати три вправи. Якщо ви заздалегідь відпрацювали елементи водіння автомобіля в різних умовах, проходження випробувань на автодромі не почне складною проблемою.
Інструкція
1
Виконайте вправу «Гірка». Вам належить продемонструвати, як ви вмієте рушати з місця на невеликому підйомі, не допускаючи відкоту транспортного засобу назад. Подгоните автомобіль до лінії старту, зупиніться, вимкніть встановлену передачу і поставте машину на ручне гальмо.
2
Почніть рушати з місця, довівши автомобіль до лінії «Старт», відзначеної на естакаді. Зупиніть автомобіль. Зафіксуйте цей стан транспортного засобу ручним гальмом. Тепер педаль зчеплення можна відпустити.
3
Почніть рушати з місця на естакаді. Постарайтеся при цьому, щоб можливий відкат автомобіля назад не перевищив 30 см. Підведіть автомобіль до лінії «Стоп», розташованої в кінці естакади, зупиніться і поставте автомобіль на гальмо стоянки.
4
Переходьте до освоєння вправи "Змійка". Вам належить об'їхати встановлені на автодромі фішки, не виходячи при цьому за межі габаритів розмітки. Тут від вас буде потрібно показати навик швидкого і правильного обертання рульового колеса.
5
На лінії «Старт» зупиніть автомобіль, вимкніть передачу і встановіть транспортний засіб на стоянкове гальмо. Тепер почніть рух і послідовно об'їжджайте всі розташовані по дистанції фішки, рухаючись змійкою. Пам'ятайте, що за збиті на іспиті фішки будуть нараховані штрафні бали. На лінії «Стоп» зупиніться, вимкніть передачу і поставте автомобіль на гальмо.
6
Виконайте паралельну парковку заднім ходом. Вам належить заднім ходом в'їхати в досить обмежений простір, імітуючи постановку машини на парковку між двома автомобілями, розташованими на деякій відстані один від одного.
7
На стартовій лінії зупиніть машину, переведіть важіль перемикання передач у нейтральне положення і поставте автомобіль на гальмо. Тепер по прямій лінії проїдьте до місця, де потрібна припаркуватися. Починайте рух заднім ходом. Обертайте кермо, орієнтуючись на встановлені фішки, які обмежують місце парковки. Після заїзду вимкніть передачу і включіть гальмо стоянки.