Як зробити іграшки з квітів. Іграшки з квітів своїми руками.

Квіти - це красивий і універсальний матеріал для створення найрізноманітніших дизайнерських композицій. Флористика розкриває перед людиною масу творчих перспектив, і одна з таких перспектив - виготовлення іграшок з живих квітів . Квіткова скульптура виглядає оригінальніше стандартного букета - вона привертає більше уваги, а також вона може стати кращою прикрасою інтер'єру на весіллі, ювілеї чи дитячому святі. Багато хто не люблять складні квіткові композиції за їх недовговічність, але, знаючи про техніку роботи з квітами, ви можете виготовити скульптуру, яка буде зберігати красу і свіжість протягом тривалого часу.
Інструкція
1
Заготовте матеріали для виготовлення квіткової іграшки - спеціальну флористичну губку «Оазис», дріт для флористики, ножиці для квітів , клей, підставку під майбутню скульптуру та аксесуари.
2
Уявіть майбутню іграшку - визначте, як вона має виглядати. Для початку ви можете використовувати фотографії або малюнки готових моделей, а також як приклад для майбутньої іграшки може послужити справжня плюшева іграшка, з якою ви будете звіряти пропорції і форми своєї скульптури.
3
З флористичної губки виріжте окремі частини тулуба іграшки. Спочатку виріжте великі деталі - тіло, лапи і голову, потім з'єднайте їх за допомогою флористичної дроту і допрацьовуйте дрібнішими деталями. Підготуйте заготовку з губки до розміщення на ній квітів - опустіть її в воду і почекайте, поки губка просочиться рідиною. Потім вийміть заготовку і почекайте, поки вода не перестане стікати.
4
Виберіть квіти, з яких ви будете збирати іграшку - ви можете варіювати фактуру і форму скульптури, використовуючи квіти різного розміру і різних відтінків. Для дрібних деталей - наприклад, для мордочки тварини - використовуйте бутони хризантем.
5
Виберіть потрібну квітів ую гаму і починайте покривати губку квітами, зрізуючи головки квітів так, щоб залишалося не менше двох сантиметрів стебла, який ви будете встромляти в губку.
6
Заповнюйте губку квітами, даючи волю своїй фантазії. Доопрацювати іграшку дрібними деталями - наприклад, прикріпіть поверх квітів пластикові оченята.
7
Щоб іграшка з живих квітів довше радувала око свого власника, її потрібно щодня поливати, попередньо помістивши в порожню ємність, куди стікатиме вода.
8
З верхньої частини іграшки витягніть одну квітку і починайте заливати туди воду тонкою цівкою, доти, поки губка неагломеровані повністю. Дрібні і виступаючі деталі іграшки поливайте за допомогою шприца, наповненого водою. Іграшка, яку ви будете поливати щодня, збереже свіжий вигляд протягом трьох тижнів.