Як боротися з папіломами.

Вірус папіломи доставляє своїм власникам психологічний і фізичний дискомфорт. Папіломи можуть з'явитися не тільки на кінцівках, в пахвовій області або під грудьми, але і на обличчі, яке неможливо приховати від оточуючих. На сьогоднішній день існує безліч ефективних способів боротьби з даною проблемою.
Вам знадобиться
  • - препарати «Суперчістотел» або «Кріофарма»;
  • - свіжий сік чистотілу;
  • - масло чайного дерева.
Інструкція
1
Зверніться в косметологічну клініку або салон краси для видалення папілом. Найпрогресивніший метод видалення даних новоутворень - за допомогою лазера. Це найбільш безболісний і швидкий спосіб боротьби з папіломами, що перешкоджає виникненню кровотечі (лазер запаює кровоносні судини). Після цього не утворюється рубцевої тканини, а пацієнт не відчуває ускладнень. Після процедури ранка затягується, не залишаючи шрамів.
2
Нерідко використовують для видалення папілом рідкий азот. Кріодеструкція призводить до миттєвого заморожування новоутворень на людському тілі. Під час процедури пацієнт може відчувати невеликі больові відчуття - поколювання і печіння. Через кілька днів відбудеться повне відторгнення омертвілої ділянки, також без освіти на тканини рубців.
3
Не менш популярний метод видалення папілом за допомогою електрокоагуляції. Це найбільш безпечний метод вирішення даної проблеми. Видалення новоутворень виробляється унікальним апаратом з постійним і змінним струмом. Час проведення процедури залежить від розмірів і кількості папілом. Період загоєння ранок становить близько десяти днів.
4
Видалення папілом можна провести і в домашніх умовах за допомогою аптечних препаратів - «Кріофарма» або «Суперчістотел». Використовуючи дані кошти, слід бути досить уважними і акуратними, оскільки при попаданні на здорові тканини вони можуть викликати опік. Надалі на шкірі можуть залишитися шрами. Можна боротися з папіломами свіжим соком чистотілу, але дана процедура вимагає тривалого часу застосування. Змащуйте новоутворення кілька разів на день. Запасіться великою кількістю свіжого чистотілу і терпінням, зміцните імунну систему організму.
5
Масло чайного дерева є натуральним і потужним антисептиком натурального походження. Воно вбиває бактерії і допомагає боротися з папіломами. Достатньо кілька разів на день змащувати новоутворення маслом чайного дерева доти, поки папіломи не висохнуть і не відпадуть. Слідкуйте за тим, щоб масло не попадало на здорові ділянки. Процес загоєння буде вельми тривалим.