Як лікувати гіпергідроз.

Виділення поту - найважливіша функція людського організму, завдяки якій виводяться токсини, знижується температура тіла. Але деяких людей турбує підвищена пітливість, волога виділяється навіть при відсутності фізичних навантажень. Гіпергідроз може розвинутися на тлі певного захворювання або бути наслідком індивідуальних особливостей організму.
Вам знадобиться
  • - кухонна або морська сіль;
  • - кора дуба.
Інструкція
1
Гипергидроз може виникнути внаслідок наступних захворювань: порушення вегетативної нервової системи, плоскостопість, туберкульоз, неврастенія, ревматизм, ожиріння, третя стадія сифілісу, кератодермія. Підвищене потовиділення може спровокувати носіння гумового взуття або синтетичного одягу, недотримання простих правил особистої гігієни.
2
Лікування гіпергідрозу повинно бути спрямоване на усунення причини, яка і привела до підвищеного виділення поту. Пройдіть повне обстеження у терапевта, ендокринолога, невропатолога і фтизіатра. Якщо потовиділення - результат особливостей людського організму, тоді пацієнтові призначаються загальнозміцнюючі засоби (заспокійливі засоби, полівітаміни, препарати заліза, кальцію і фтору). Рекомендується на час лікування обмежити себе в споживанні рідини. Лікування також передбачає дотримання правил особистої гігієни. Якнайчастіше мийте потіючі ділянки, міняйте білизну і приймайте теплі ванни. Обробляйте локальні ділянки камфорним спиртом, саліциловим спиртом або розчином цинку сульфату. Одяг та взуття повинна бути з натуральних матеріалів.
3
Позбутися гипергидроза можна за допомогою ефективних сучасних технологій, звернувшись за допомогою в косметологічну клініку. У боротьбі з підвищеним потовиділенням використовують лазерну технологію або введення ботулотоксину. Ін'єкції ботокса допоможуть зменшити секрецію потових залоз. Препарат вводиться за допомогою тонкої голки в проблемну зону, кількість ін'єкцій залежить від площі ділянки. Ефект буде помітний вже через п'ять-шість днів і триватиме впродовж восьми місяців.
4
Якщо у вас легка форма захворювання, то лікування гіпергідрозу в домашніх умовах може бути досить ефективним. Підвищену пітливість ніг можна вилікувати за допомогою кори дуба. Розтлумачте столову ложку кори дуба в порошок і присипте ступні, надіньте бавовняні шкарпетки і ходите цілий день. Курс лікування становить два тижні.
5
Гипергидроз рук можна лікувати за допомогою гарячих солоних ванночок. Для їх приготування необхідно розчинити три столових ложки куховарської або морської солі в літрі гарячої води. Опустіть руки в солоний розчин і тримайте до тих пір, поки вода не охолоне. Процедуру слід проводити два рази на день протягом місяця.