Як впливати на людей позитивно.

Що значить позитивно впливати на людей? Піднімати їм настрій, мотивувати до успіхів, підтримувати в період невдач. Неможливо позитивно впливати на всіх людей. Скоріше, це відноситься до наших близьким людям - друзям, родичам, колегам.
Інструкція
1
Як підняти людині настрій? Це не так просто, як може здатися на перший погляд. Недостатньо сказати йому «підбадьорити», «будь весел», «тримайся» і т.п. У людей можуть бути реальні причини для смутку. Якщо ви бачите, що людина чимось засмучений, запитайте його, що трапилося. Можливо, він захоче розповісти вам про себе. У такий момент, щоб допомогти людині, іноді достатньо просто вислухати його. В інших випадках може знадобитися добру пораду або участь. Тут варто згадати про іншу людину, який знаходився раніше в такій же сумної ситуації, і розповісти, як саме він з неї вийшов. Ця розповідь не повинен звучати прямим керівництвом до дії. Основне завдання - показати людині, що він не самотній у своєму нещасті і з будь-якої ситуації є вихід.
2
Як мотивувати до успіхів? Мотивація може бути позитивною і негативною. Якщо ви бачите, що людина може прийти до успіху, має всі потрібні якості і ресурси, зверніть його увагу на ці фактори. Розкажіть йому про його таланти, здібності, кращих якостях. І підштовхніть його до рішучих кроків, вказавши на негативні наслідки бездіяльності. Нехай він побачить бажаний варіант подій і зрозуміє можливість небажаного розвитку ситуації.
3
Як підтримати в період невдач? Щоб ваша підтримка була для людини дійсно цінною, потрібно зрозуміти, що саме для нього є цінністю. Допомога необов'язково повинна бути матеріальною. Інші ресурси теж можуть бути значущими. Це, наприклад, час, який ви приділите спілкуванню. Істотним може бути і ваш досвід, і просто увагу. Часто достатньо вже просто бути поруч.
4
Важливо нести людині позитив у всьому. Називати його по імені, цікавитися його справами, знаходити час на спілкування з ним. Природно, ми не можемо приділити достатнього часу всім людям, яких зустрічаємо на своєму шляху, але крапельку участі проявити ми все ж в змозі.
Зверніть увагу
Утримуйтеся від прямих рад і нав'язливих рекомендацій, будьте готові відійти в сторону
Корисна порада
Цікавтеся іншими людьми, проявляйте участь, слухайте, спостерігайте