Як блокувати номер.

Все компанії стільникового зв'язку в Росії дають абонентам можливість обмеження вхідних дзвінків для окремих номерів і для груп вхідних викликів. Ця послуга надається користувачам безкоштовно.
Інструкція
1
Визначте, чи є у вашої моделі стільникового телефону функція «Чорний список». Для цього увійдіть в меню настройки викликів або меню телефонної книги. Ця функція є у абсолютної більшості сучасних мобільних телефонів. У деяких моделей вона може бути доступна в розділі «Властивості контакту».
2
Активуйте функцію «Чорний список». Введіть номер телефону або ім'я абонента, якому ви з якихось причин не хочете відповідати. Збережіть зміни. Тепер небажані дзвінки не будуть вас турбувати.
3
Ви також можете заблокувати телефон від вхідних викликів в меню «Налаштування параметрів». Виберіть рядок «Конфігурація основних функцій» і встановити заборону на виклики по різних категоріях. Наприклад, ви можете заблокувати всі вхідні або вихідні міжміські дзвінки.
4
Якщо ваша модель телефону передбачає можливості блокування певного номера за допомогою функції «Чорний список», зверніться до служби технічної підтримки вашої компанії стільникового зв'язку. На ваше прохання оператор заблокує дзвінки на ваш телефон з певного номера.
5
Цю ж операцію ви можете виконати самостійно, зайшовши в особистий кабінет на сайті стільникового оператора. Попередньо вам необхідно буде зареєструватися, щоб отримати пароль доступу, висиланий СМС. В особистому кабінеті користувача виберіть розділ управління послугами, знайдіть в ньому пункт блокування і вкажіть номер абонента, на дзвінки якого ви не хочете відповідати.
6
Щоб обмежити дзвінки від абонентів з невизначуваним телефонним номером, зверніться в абонентський відділ обслуговування вашої стільникової компанії. При собі необхідно мати паспорт або інший документ, що засвідчує вашу особу. Врахуйте, що в цьому випадку сім-карта телефону повинна бути оформлена на вас.