Чи шкідливо пити каву ? покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Одні вчені підтверджують шкоду, яка приносить організму кави, інші спростовують. Незважаючи на те, що кави в невеликих дозах підвищує фізичну активність, знімає втому, збуджує дихальну систему, його вплив на здоров'я може бути негативним.
Інструкція
1
Дослідження американських вчених з Гарвардського центру показали, що у жінок, які часто вживають кави, можуть виникнути проблеми в роботі сечового міхура.
2
В ході досліджень спостереження здійснювалося за групою жінок, де половина з них споживала 450 мг кави щоденно, а інша половина - 300 мг. В результаті було виявлено хронічне нетримання сечі. Причина захворювання - високий рівень кави ина в кави.
3
Крім того, вченими давно доведено, що кави в великих кількостях викликає мігрень, напружене і тривожний стан. Також часте споживання кави, у великих кількостях, сприяє загостренню гіпертонічної хвороби, шлунково-кишкових захворювань. Кава не слід вживати людям з ураженням сітківки і серцево-судинними захворюваннями.
4
В процесі дослідів було виявлено, що кави не можна поєднувати з алкоголем і нікотином. Прийом кави в стані сп'яніння призводить до більш сильного сп'яніння. Куріння одночасно з вживанням кави підвищує ризик розвитку гіпертонії. Подібна тенденція спостерігається в 35 - 60%.
5
Оскільки кави - це стимулятор, який має протипоказання, його не слід приймати одночасно з заспокійливими засобами. Крім того, регулярний і частий прийом цього ароматного напою здатний позбавити людини білосніжної усмішки.