Як вивернути покришку.

Колишні у вживанні автомобільні покришки досить часто використовують в оформленні дитячих майданчиків або в дизайні садових ділянок. Дійсно, відслужила свій вік покришка може відмінно виконувати функцію клумби. Відійти від традиційних форм при спорудженні квітника можна, якщо вивернути покришку. Така клумба виглядає дуже оригінально.
Вам знадобиться
  • - стара автомобільна покришка;
  • - шевський ніж;
  • - ножиці по металу;
  • - мильний розчин;
  • - кутова шліфувальна машина.
Інструкція
1
Підготуйте покришку і всі необхідні матеріали. З інструментів вам знадобиться гостро заточений шевський ніж і кутова шліфувальна машина. Для виготовлення клумби краще взяти покришку імпортного виробництва. На відміну від вітчизняних покришок, імпортні значно еластичнішою, тому їх простіше вивернути.
2
шевського ножем обріжте покришку по середній лінії її робочої поверхні. Щоб майбутній квітник мав більш привабливий вигляд, ви можете різати вашу заготовку не в поздовжньому напрямку, а зигзагом. Так можна отримати красиві трикутні пелюстки. Але ви цілком можете доповнити покришку фігурними прорізами і після основної обрізки. Виберіть той варіант, який представляється вам менш трудомістким.
3
Щоб робота йшла швидше, періодично змочуйте ніж в мильному розчині. Різати покришку треба доти, поки ніж не стосуватиметься металевого корду. Щоб вивернути покришку було легше, обріжте корд ножицями по металу або кутовий шліфувальною машиною. Останній варіант дозволить істотно прискорити роботу.
4
Надрізи на металевому корді робіть на відстані приблизно 15 см один від одного. Акуратно введіть ріжучий диск в покришку і натискайте на інструмент доти, поки з під диска чи не з'являться іскри.
5
Коли всі роботи з обрізки покришки будуть закінчені, приступайте до безпосереднього вивертанню покришки. Вивертайте виріб невеликими частинами, поступово збільшуючи вивільнювану поверхню покришки. Робота ця досить трудомістка, потребує терпіння і акуратності. Коли покришка буде вивернута приблизно наполовину, спробуйте прикласти більш значне зусилля і вивернути її повністю.
6
Закінчивши процес, огляньте своє творіння. В результаті ви повинні отримати подібність глибокої чаші, що має ширшу верхню частину, обрамлену трикутними пелюстками. Тепер цю чашу пофарбуйте відповідної за кольором фарбою і встановіть в обраному вами місці в якості квітника.