Як додати фільтр в фотошоп.

Фільтри розширюють можливості обробки зображень в графічному редакторі Photoshop. Вони дозволяють змінювати різкість, контрастність, колірну гамму, накладати всілякі ефекти на фотографії та малюнки. У програмі після установки вже є вбудовані - базові - плагіни, але їх можливостей не завжди буває достатньо, щоб домогтися потрібного результату. Додаткові фільтри додаються в Photoshop декількома способами.
Вам знадобиться
  • Встановлена програма Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Для початку переконайтеся, що фільтр готовий до встановлення. Якщо він знаходиться в архіві, розпакуйте його в папку, яку вам буде легко знайти на комп'ютері. Вивчіть текстові документи, додані до фільтру. У деяких випадках в них вже міститься покрокова інструкція по установці. Також в них бувають інші важливі відомості, наприклад, інформація для активації фільтра. Вивчіть і файли самого плагіна.
2
Якщо фільтр представлений файлом з розширенням .exe (setup.exe, install.exe), значить, він буде встановлений автоматично. Клацніть по іконці такого файлу, щоб запустити «Майстер установки». Дотримуйтесь його вказівок, натискаючи на запит кнопку «Далі» до повного завершення установки. Фільтр буде інстальований в директорію за замовчуванням.
3
Як правило, «Майстер установки» самостійно знаходить шлях до графічного редактору і визначає його версію. Якщо цього не сталося, натисніть на вимогу в процесі установки на кнопку «Обзор» і вкажіть шлях до програми Adobe Photoshop.
4
Якщо обраний вами фільтр складається всього з одного або декількох файлів у форматі 8bf, вам доведеться самостійно додавати їх в потрібну директорію. Відкрийте папку з встановленим редактором Adobe Photoshop, - за замовчуванням він інсталюється на диск C. Знайдіть підпапку Plug-ins і скопіюйте в неї файли з розширенням .8bf. Шлях може виглядати наступним чином: C: \ Program Files \ Photoshop \ Plug-ins або C: \ Program Files \ Adobe \ Photoshop \ Plug-ins. Встановлені фільтри з'являться у відповідному меню редактора після запуску програми Photoshop.
Зверніть увагу
Деякі фільтри вимагають активації. Якщо це ваш випадок, знайдіть в меню встановленого плагіна поле з інформацією про продукт і введіть активаційний ключ у вікно реєстрації продукту.
Корисна порада
Перед установкою фільтра переконайтеся, що він сумісний з вашою версією Adobe Photoshop.