Як незвично відзначити день народження. плакати і розтяжки день народження.

Спосіб святкування дня народження - це ваш подарунок самому собі. Залежно від настрою і бажання ви можете відзначити його в колі друзів і родичів, наодинці з коханим або в незвичайній обстановці. Спогади про торжество стануть стимулом до здійснення бажань і досягненню поставлених цілей.
Інструкція
1
Позначте день народження далеко від дому. Якщо ви живете в центрі міста, переберіться в сільську місцевість, на поляну або берег річки. Якщо весь рік вас оточували блага цивілізації: водопровід, газ, меблі - на вашому святі нічого цього не повинно бути. Замість столу постеліть скатертину прямо на траву або пісок, воду заготуйте в каністрах, вогонь - відкритий вогнище або мангал.
2
Організуйте тематичну вечірку. Нехай ви і ваші гості одягнетеся в стилі історичної епохи або книги, яку всі ви читали і знаєте. Оформіть інтер'єр приміщення, де проводитиметься свято, в тому ж дусі. Це може бути двір іспанського короля середини XIV століття, збори гангстерів в джаз-клубі, розіграна за ролями сцена з казки або міфологічний сюжет. Дуже оригінальним буде вечір в футуристичному стилі романів Стругацьких або Гаррісона. Але щоб уникнути непорозумінь попросите гостей домовитися, хто якого персонажа вибере, щоб не довелося битися через ролей.
3
Приготуйте частування вдома за рецептами кухні тієї чи іншої країни: Китаю, Японії, Греції. Доповніть свято прикрасами інтер'єру в стилі цієї країни і етнічною музикою. Зустріньте і розмістіть гостей в цій же традиції.
4
Напишіть сценарій з конкурсами. Підпорядкуєте його одній ідеї: сюжет відомої усім гостям книги, подія в історії або в вашого спільного життя, країна, в якій ви побували або хочете побувати. При складанні конкурсів врахуйте, що в підсумку перемогти повинні всі.
5
Вийдіть разом з гостями на вулицю і зробите який-небудь приємний вчинок по відношенню до незнайомих людей: даруйте заздалегідь куплені цукерки або квіти, висловлюйте компліменти. В цьому випадку подбайте, щоб гості були тверезі і не спровокували конфліктних ситуацій.
6
Запасіться відеокамерами і фотоапаратами, щоб відобразити найяскравіші моменти свята. Запросіть професійного фотографа або попросіть кількох друзів вести зйомку.