Як робити кучері випрямлячем.

Чарівні кучерики, що надають образу романтичності, можна робити не тільки з допомогою бігуді або плойки. Для створення такої зачіски професіонали вже давно використовують випрямляч або праску для волосся, який дозволяє формувати локони різного ступеня накручування.
Вам знадобиться
  • - шампунь;
  • - рушник;
  • - фен;
  • - випрямляч для волосся;
  • - термозахисної засіб;
  • - віск для волосся;
  • - гребінець;
  • - лак для волосся.
Інструкція
1
Помийте голову звичним шампунем, використовуючи при необхідності бальзам-ополіскувач. Потім промокніть волосся рушником і ретельно висушіть їх за допомогою фена або природним шляхом. Завдяки чистим пасмам ваша зачіска вийде більш легкої і охайною. Крім того, накручувати на випрямляч рекомендується тільки сухе волосся, інакше можна легко зіпсувати свою шевелюру.
2
Нанесіть на волосся термозахисної засіб, щоб захистити їх від високої температури випрямляча. Потім візьміть трохи воску для укладання, розітріть його в долонях і нанесіть на пасма, щоб майбутні кучерики протрималися якомога довше. Віск також можна наносити і на вже накручені пасма. Для цього потрібно змастити в засобі палець і накрутити на нього локон.
3
Виставите утюжок на потрібну температуру, враховуючи структуру волосся. Для тонких і ослаблених підійде не занадто висока температура, а товсті краще накручувати при 200оС.
4
Ретельно розчешіть волосся і зробіть проділ в необхідному місці. Відокремте від шевелюри невелике пасмо, затисніть її випрямлячем, відступивши від коренів 5 см, а потім швидко накрутите пасмо на прилад. Після цього плавно проведіть праскою вниз, так само як і при випрямленні.
5
Накрутите подібним чином все волосся, а потім збризніть створену зачіску лаком, щоб закріпити результат. Проводити по кучериками гребінцем не можна, інакше вони втратять свою форму. Однак ви можете акуратно поправити їх руками.
6
Скористайтеся іншим, більш легким способом. Для цього відокремте від загальної маси волосся тонку пасмо і скрутіть її в легкий джгут. Повільно проведіть по ній випрямлячем зверху вниз, потримайте пару секунд, а потім відпустіть. В результаті у вас вийдуть дуже красиві спіральні локони, хоча й не такі гладкі, як при використанні першого способу.
Зверніть увагу
Швидкість накручування залежить від необхідного ступеня завивки. Чим більш кучеряві пасма ви хочете отримати, тим повільніше треба проводити випрямлячем по волоссю.