Як заблокувати exe-файли.

Якщо за одним комп'ютером працюють кілька людей, може виникнути необхідність заблокувати комусь із них можливість запуску виконуваних файлів, тобто файлів з розширенням exe. Для цього досить використовувати стандартні засоби операційної системи Windows.
Інструкція
1
Щоб заблокувати для окремих користувачів запуск виконуваних файлів на локальному комп'ютері, на ньому повинна бути встановлена файлова система NTFS. Вам необхідні права адміністратора. Відкрийте папку, в якій міститься виконуваний файл, зайдіть в меню «Сервис», виберіть пункт «Властивості папки» і перейдіть у вкладку «Вид». Зніміть прапорець біля пункту «Використовувати простий спільний доступ ...».
2
Правою кнопкою клацніть по піктограмі виконуваного файлу, виберіть «Властивості» і перейдіть у вкладку «Безпека». Відзначте користувача, якому хочете заборонити запуск файлу, і поставте прапорець поруч із пунктом «Читання та виконання». Якщо в перелік потрібно додати користувача, натисніть кнопку «Додати».
3
Для більш тонкої настройки натисніть «Додатково», у вкладці «Дозволи» відзначте користувача, натисніть «Змінити» і позначте прапорцями ті дії, які ви дозволяєте або забороняєте проводити з файлом.
4
Вкладка «Безпека» буде недоступна, якщо на комп'ютері встановлена Windows Home Edition. Перезавантажте комп'ютер. Після короткого звукового сигналу тисніть клавішу F8, поки не з'явиться вікно вибору варіантів завантаження. Вибирайте «Безпечний режим», зайдіть в систему як адміністратор і дійте, як зазначено вище.
5
Якщо недоступні прапорці або кнопка «Видалити», у вкладці «Дозволи» зніміть прапорець «Успадковувати від батьківського об'єкта ...». Або перейдіть у вкладку «Діючі дозволу» і відзначте галочками ті дії, які будуть доступні кожному користувачеві. Користувачів вибирайте за допомогою кнопки «Вибрати». Тепер при спробі запустити недозволену програму, користувач отримає повідомлення системи "Немає доступу ...»
Зверніть увагу
Якщо інший користувач, що працює на цьому комп'ютері, володіє правами адміністратора, він зможе зняти ваші заборони і поміняти установки.