Як позбавиться від стартової сторінки.

Початковою, або домашньої, називається сторінка, яка першою відкривається при запуску браузера. Звичайно ж, повністю позбавитися від неї не вдасться, інакше переглядач інтернет-ресурсів буде нічого відкривати. А от замінити стартову сторінку за своїм смаком цілком можливо. Для цього необхідно виконати декілька дій.
Вам знадобиться
  • - браузер;
  • - підключення до мережі інтернет.
Інструкція
1
Визначте, що б вам хотілося бачити при запуску браузера: порожню вкладку, сторінку одного з пошуковиків або, може бути, якогось певного сайту замість тієї стартової сторінки, що завантажується зараз. Також можна налаштувати відображення візуальних закладок, тоді вам не доведеться шукати потрібний ресурс в меню - часто відвідувані сайти будуть представлені на стартовій сторінці у вигляді невеликих мініатюр.
2
Порядок дій в різних браузерах схожий. Відмінності можуть бути лише в назвах кнопок та пунктів меню, але вони не такі істотні. Так, для установки стартової сторінки в Mozilla firefox запустіть браузер і виберіть у меню пункт «Інструменти». У підменю клацніть по рядку «Настройки». Відкриється нове вікно.
3
Перейдіть в ньому на вкладку «Основні» і зверніть увагу на поле «Домашня сторінка». У ньому міститься вікно, в яке вам необхідно вписати свою інформацію. Якщо ви хочете, щоб першою відкривалася сторінка певного сайту (або пошукача), впишіть в це вікно відповідну адресу, що починається з http://www.імя_сайта. Якщо ви хочете бачити при запуску браузера порожню вкладку, впишіть у вікно: about: blank.
4
Щоб при старті відображалися візуальні закладки, спочатку необхідно встановити це доповнення, а потім, відкривши в браузері сторінку з закладками, викликати вікно «Налаштування» і клацнути в полі «Домашня сторінка» кнопку «Використовувати поточну сторінку», адреса сторінки з візуальними закладками пропишеться автоматично (наприклад, для закладок Яндекса він виглядає так: yafd: tabs). Після налаштування стартової сторінки натисніть на кнопку ОК, щоб зміни вступили в силу.
5
У браузері Internet Explorer порядок дій буде наступним: у меню «Сервис» виберіть рядок «Властивості оглядача». У вікні, перейдіть на вкладку «Загальні» і впишіть в поле «Домашня сторінка» потрібну адресу. Збережіть налаштування.
6
У браузері Opera відкрийте меню «Інструменти», виберіть пункт «Налаштування» і вкладку «Загальні». Замініть поточний веб-адреса на бажаний або видаліть текст повністю, щоб при запуску відкривалася порожня сторінка.
Зверніть увагу
При запуску браузера може відкриватися відразу кілька стартових сторінок. Дана можливість також визначається загальними налаштуваннями.
Корисна порада
Якщо ви не можете знайти меню у вікні браузера, натисніть клавішу F11, можливо у вас включений повноекранний режим.