Як робити покупки на eBay.

Сайт eBay - міжнародна торгова площадка, на якій можна знайти товар на будь-який смак. Привабливість покупок на eBay обумовлена декількома факторами. По-перше, ціни вигідно відрізняються від роздрібних, по-друге, можна замовити товар, якого немає на прилавках звичайних магазинів, по-третє, ймовірність придбати підробку значно нижча. Так що ж потрібно для того, щоб почати шопінг?
Вам знадобиться
  • - доступ до мережі інтернет;
  • - банківська карта.
Інструкція
1
Щоб мати можливість укладати угоди, необхідно створити свій обліковий запис на eBay. Натисніть на кнопку-посилання «Зареєструватися» вгорі сторінки, відкриються поля для заповнення. Введіть у них всі необхідні дані латинськими літерами, вказуючи достовірну інформацію. Підтвердіть реєстрацію, скориставшись посиланням з листа, який прийшов на вашу електронну пошту.
2
Перш ніж переходити до вибору товарів, переконайтеся, що ви зможете їх оплатити. Для захисту покупців на майданчику eBay фінансові операції здійснюються через систему PayPal, тому вам буде потрібно створити обліковий запис і на PayPal, прив'язавши до неї діючу банківську карту. Принцип реєстрації той же: заповніть всі поля, вказавши в них коректні дані.
3
Після підтвердження реєстрації на обох ресурсах увійдіть eBay під своїм обліковим записом. У лівому верхньому кутку головної сторінки, де висвічується ваше ім'я, розгорніть підменю і натисніть на кнопку-посилання «Налаштування облікового запису". На сторінці, виберете в меню пункт «Рахунок PayPal» і прив'яжіть обліковий запис на PayPal до свого аккаунту на eBay, натиснувши відповідну кнопку.
4
Перевірте правильність адрес, вказаних в однойменному підрозділі eBay. Зверніть увагу на те, що першим висвічується ту адресу, яку ви вводили, створюючи аккаунт в системі PayPal. Якщо адреса доставки відрізняється від реєстраційного, скористайтеся кнопкою «Змінити» і введіть латиницею коректні дані.
5
Далі можна переходити безпосередньо до покупок. На eBay існує кілька видів угод: проста купівля-продаж і купівля лотів через аукціон. У першому випадку ви можете відразу придбати товар, у другому випадку він дістанеться тому, хто запропонує найвищу ціну. Переможець стане відомий лише після того, як завершиться аукціон.
6
Вибравши лот в магазині, натисніть в його інформаційному полі кнопку «Додати в корзину», ви автоматично переміститеся на сторінку замовлення. Якщо вас влаштовують всі умови, натисніть на кнопку «Оформити покупку» або ж поверніться в каталог eBay, щоб продовжити шопінг.
7
Коли кошик буде повністю сформована, і ви завершите процес оформлення покупки, вам буде запропоновано оплатити товар. Натиснувши відповідну кнопку, ви потрапите на сторінку свого аккаунта в системі PayPal. Виберіть спосіб конвертації валюти (якщо валюта вашої картки та угоди не збігаються) і підтвердіть покупку, натиснувши на кнопку «Оплатити». Після цього вам залишиться тільки чекати замовлення, вся інформація про нього буде доступна в розділі «Мій eBay». Після отримання товару залиште відгук про продавця.
Зверніть увагу
При виборі товару звертайте увагу не тільки на ціну лота, а й на полі «Відомості про доставку»: продавці відправляють замовлення не в усі країни.
Корисна порада
При виборі варіанту конвертації валюти краще використовувати курс банку, в якому оформлена ваша карта, так як в системі PayPal застосовується трохи завищений курс.