Як повернути гроші c eBay.

Сайт eBay - це один з найпопулярніших інтернет-магазинів в світі. Він пропонує величезний асортимент товарів за цінами нижчими, ніж роздрібні. Проте може статися так, що покупець отримає неякісний товар або продавець виявиться недобросовісним. У такому випадку необхідно вживати дії для повернення своїх грошей.
Інструкція
1
Якщо ви отримали пошкоджений товар або не отримали його взагалі, як правило, гроші, сплачені за нього, можна повернути, відкривши відповідну справу на сайті інтернет-магазину. Однак, перш за все, необхідно спробувати зв'язатися з продавцем безпосередньо. Напишіть продавцеві товару і повідомте про проблему, найкраще зробити це через систему внутрішніх повідомлень eBay. Детально розкажіть, що саме сталося, якщо товар має пошкодження, сфотографуйте його і відправте фотографії продавцю. Скажіть, що ви маєте намір повернути товар, і чекаєте від нього повернення своїх грошей.
2
Якщо ви не отримали свій товар, почекайте трохи, міжнародні перевезення залежно від способу доставки можуть займати від двох до трьох тижнів. Якщо ж товар не отриманий, зв'яжіться з продавцем і дізнайтеся у нього, коли був відправлений товар, чи є у нього інформація про статус доставки товару.
3
Дайте продавцю принаймні добу для відповіді на ваш запит. Якщо протягом цього часу продавець не виходить на зв'язок або відмовляється повертати гроші, звертайтеся в центр вирішення конфліктів сайту eBay. Перейдіть на сторінку центру розв'язання конфліктів eBay і дотримуйтесь інструкції, яка буде представлена. Послідовно відповідайте на запитання, а потім відкрийте справа, натиснувши кнопку «Відкрити справу» або зателефонувавши по одному з наданих телефонних номерів.
4
Як тільки справа буде відкрито, продавець отримає лист від вашого імені з повідомленням про порушення справи. У нього буде сім днів на те, щоб надати eBay всю інформацію з даної продажу. Якщо продавець не відповідає, питання буде вирішено на вашу користь, в результаті гроші з рахунку PayPal продавця будуть переведені на ваш рахунок.
5
Якщо ви отримали товар неналежної якості або він не відповідає заявленим характеристикам, eBay розгляне всю надану продавцем інформацію. У більшості випадків, якщо зазначені покупцем недоліки не перераховані в описі товару, справа буде вирішена на користь покупця.
6
Якщо справа завершено на вашу користь, вам необхідно буде відправити товар назад продавцеві, при цьому потрібно мати можливість підтвердити факт відправки і доставки товару. Як тільки товар буде доставлений, продавець переведе сплачену за товар суму на ваш рахунок, якщо цього не відбувається, eBay справить розрахунки самостійно.
7
Якщо в результаті розгляду справи з'ясується, що продавець повністю виконав свої обов'язки і відправив вам товар, можливо, він був вкрадений вже після доставки. У такому випадку повернути гроші, швидше за все не вдасться, а питання з купленим товаром необхідно буде вирішувати з вашим поштовим відділенням.
PayPal - одна з найбільших у світі систем електронних платежів. Вона працює більш ніж в 200 країнах світу. У системі діє серйозна політика захисту своїх клієнтів - будь-яка людина, зареєстрований в PayPal, може скасувати платіж і повернути гроші на свій рахунок.
Щорічно через систему електронних платежів PayPal проходять мільйони транзакцій. Система піклується про своїх клієнтів, тому гроші, заплачені за товар або послугу, завжди можна повернути.

Повернення грошей

Буває, що люди купують «кота в мішку». Іноді придбаний товар не відповідає заявленим якостям, пошкоджений або зовсім не доставляється. У цьому випадку система PayPal дозволяє ініціювати процедуру так званого «суперечки».

Спори і претензії

Щоб почати суперечку, потрібно перейти в Центр вирішення проблем PayPal. В ході суперечки можна спілкуватися з продавцем. Якщо відповіді продавця вас не влаштовують, суперечка переводиться в категорію претензії, якою займаються вже безпосередньо фахівці PayPal. У випадку, коли рішення по претензії виноситься на користь платника, система повертає на рахунок всі сплачені за товар деньгі.Чтоби повернути гроші за придбаний товар або послугу, потрібно дотримати ряд умов. Суперечка в системі може ініціюватися лише щодо фізичних товарів (сюди не входять програми та інші інформаційні товари). Оплата товару не повинна бути проведена частинами - тільки одним платежем. Зі терміну оплати не повинно пройти більше 45 діб, інакше ви не зможете відкрити суперечка. Також існують тимчасові обмеження щодо висунення претензій - з моменту ініціювання спору до подачі претензії не повинно пройти більше 20 дней.Еслі товар не прийшов поштою - покупцеві повертають всю заплачену суму, в тому числі і кошти, перераховані за доставку товару. Якщо товар прийшов, але або пошкоджений, або не відповідає заявленим якостям, покупцеві також виплачується вся сума, але він повинен спочатку вислати товар назад продавцю.

Несанкціонований платіж

Гроші на рахунок PayPal можна повернути і в разі несанкціонованого платежу. Якщо з вашої картки списалися кошти, але ви не давали згоди на це списання, у вас є можливість зробити поворотний платіж. Самий комічний і несподіваний несанкціонований платіж трапився з якимсь Крісом Рейнолдсом. PayPal не списано, а зарахував на його рахунок гроші, причому чималі - 92 квадрильйона доларів. Через кілька годин помилку виправили, і Кріс перестав бути найбагатшою людиною на планеті.

З історії PayPal

Система PayPal існує з 2000 року. Спочатку PayPal забезпечував платежі на eBay і інших електронних аукціонах. Пізніше систему почали використовувати для проведення електронних платежів у всьому світі. З осені 2013 російські громадяни теж можуть користуватися послугами PayPal. Єдиною умовою для цього є наявність рублевого рахунки в російському банку.