Як створити невидиму папку.

В операційній системі Windows передбачена можливість настройки способу відображення файлів і папок. Завдяки цьому можна зробити будь-яку папку невидимою для користувачів. Водночас вона нікуди не зникне з комп'ютера і буде доступна для роботи з містяться в ній файлами.
Інструкція
1
Щоб створити невидиму папку, необхідно присвоїти їй відповідний атрибут і задати параметри, що забороняють відображення прихованих папок. Спочатку створіть звичайну папку або виберіть вже наявну. Клацніть по її іконці правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Властивості».
2
Відкриється нове вікно. Перейдіть в ньому на вкладку «Загальні» і знайдіть поле «Атрибути». Встановіть маркер в поле «Прихований» і збережіть вибрані для папки параметри, натиснувши на кнопку «Застосувати» або ОК.
3
Якщо ви працюєте з папкою, що містить вкладені підпапки, може з'явитися додаткове вікно з уточненням - застосувати атрибути тільки до головної папці або також до всіх вкладеннях. Виберіть потрібний варіант відповіді і натисніть кнопку ОК.
4
Папка може відразу зникнути або ж стати напівпрозорої. Якщо ви все ще бачите свою папку, значить, необхідно налаштувати параметри її відображення. Для цього відкрийте будь-яку папку на комп'ютері і виберіть в меню «Сервис» пункт «Властивості папки».
5
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Вид». В поле «Додаткові параметри» перейдіть вниз і знайдіть пункт «Приховані файли і папки». Встановіть маркер навпроти значення «Не показувати приховані файли і папки». Натисніть на кнопку ОК або «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу.
6
Щоб знову зробити папку видимою, повторіть описані дії у зворотному порядку: спочатку налаштуйте відображення прихованих файлів і папок, а потім зніміть атрибут «Прихований» у властивостях самої папки.
Зверніть увагу
При використанні функції «Пошук» для знаходження потрібних файлів в невидимих папках не забудьте встановити маркер в поле «Пошук в прихованих файлах і папках» в розділі «Додаткові параметри», перш ніж натиснути кнопку «Знайти».
Корисна порада
Запам'ятайте шлях до прихованої папці і її ім'я, інакше вам буде складно знайти її і відкрити.