Як змінити ім'я користувача XP. Як змінити ім'я на xp.

Користувачі Windows XP мають можливість змінювати своє ім'я для входу в систему. Зробити це можна через обліковий запис, або ж внісши відповідні зміни в реєстрі операційної системи.
Інструкція
1
Вкажіть ім'я адміністратора і всіх користувачів комп'ютера під час установки операційної системи. Дочекайтесь появи спеціального діалогового вікна, яке запропонує виконати необхідні налаштування. Зробивши цей крок, ви позбавите себе від необхідності додаткових дій після встановлення системи.
2
Змініть ім'я через обліковий запис адміністратора Windows XP. Натисніть кнопку «Пуск» у лівому кутку екрану, відкрийте «Панель управління» і виберіть у меню «Облікові записи користувачів».
3
Натисніть кнопку «Змінити акаунт» у розділі «Вибір дії». Клікніть на пункт «Вибрати аккаунт для змін». Натисніть «Змінити ім'я». Введіть нове ім'я користувача у відповідне поле і натисніть кнопку «Змінити ім'я». Пам'ятайте, що подібні дії дозволені тільки адміністратору комп'ютера.
4
Спробуйте змінити ім'я через реєстр операційної системи. Натисніть «Пуск», потім «Виконати». Введіть "Regedit" і натисніть Enter. Після цього відкриється редактор реєстру Windows. Необхідний список ключів відображається в лівій панелі. Натискаючи на них, можна редагувати різні системні параметри.
5
Перейдіть в "HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion" і виберіть відповідний ключ. Двічі клацніть за значенням RegisteredOwner в правій частині вікна, щоб відкрити діалогове вікно. Введіть бажане ім'я користувача у відповідному полі. Ви також можете змінити назву компанії, яке буде супроводжувати ім'я власника на екрані, змінивши ключ RegisteredOrganization. Закрийте редактор реєстру, натиснувши кнопку «Файл», потім «Вихід».
Корисна порада
Будьте обережні при зміні реєстру, він містить важливі дані системи, і випадкове внесення змін до будь-яких незнайомих ключах може спричинити за собою катастрофічні наслідки. Переконайтеся, що ви точно знаєте, що потрібно робити, перед зміною будь-яких параметрів.