Як бути пожежником. Як влаштується в пожежну охра.

Пожежний - робота дуже відповідальна і небезпечна, яка підходить тільки для сильних і сміливих чоловіків. Коли сила вогню поширюється зі швидкістю світла, на допомогу викликають пожежну службу порятунку, зателефонувавши по телефону 01. Служби ці працюють при місцевих органах самоврядування, а також у державних і приватних підприємствах.
Інструкція
1
Професія пожежника-рятувальника покликана рятувати людей і їх майно в кризовій ситуації. Люди, що працюють в даній службі, під час чергування завжди знаходяться в стані бойової готовності. За посадової інструкції час для збору пожежного на виклик одно 60 секундам. За першим покликом пожежна команда негайно виїжджає. Зволікати в гасінні вогненної стихії можна.
2
Приїхавши на місце, керівник пожежної команди миттєво оцінює ситуацію. Кожен член команди діє за наказом начальника. Чи не правильно оцінена ситуація і невірні дії рятувальників загрожують життю та здоров'ю великої кількості людей і життю та здоров'ю самих пожежників.
3
У кожного співробітника при гасінні пожежі є своя відведена функція. Хтось розмотує пожежні рукава, хтось виводить людей з палаючої будівлі. Серед команди обов'язково присутній спеціаліст - електрик. В палаючому будинку необхідно відразу від'єднати електричне живлення.
4
Перебуваючи на вахті в час, коли немає виклику, пожежники займаються обслуговуванням устаткування для пожежогасіння, а так же техніки. Велика увага приділяється підтримці хорошої фізичної форми кожного співробітника. Для цього в багатьох пожежних частинах є спортивні зали та спортивний інвентар.
5
Пожежна частина забезпечена сучасними засобами зв'язку та командою диспетчерів, які приймають виклик.
6
Кожному члену пожежної команди видається захисний одяг для пожежогасіння і спеціальний набір інвентаря, який може знадобитися в екстреній ситуації.
7
Підвищені вимоги пред'являються до здоров'я пожежників. Вони постійно проходять медичну комісію, перевіряються на хорошу фізичну форму і ступінь витривалості. Життя всіх членів команди застрахована, і всі вони вакциновані за рахунок держави. Також підвищена увага приділяється властивостям характеру пожежного, вмінню реагувати чітко і правильно в екстремальних ситуаціях, вмінню приймати важливі рішення, аналізувати і брати на себе відповідальність.
8
Кожен пожежний проходить курси з надання першої медичної допомоги постраждалим у вогні людям.
9
Водій пожежної машини завжди береться високого класу і з великим досвідом керування транспортними засобами.
10
Професії пожежний - рятувальник навчають у спеціальних коледжах. Вступити туди можна маючи середню освіту і міцне фізичне здоров'я.