Як додати тему в Windows.

Операційна система Windows дозволяє користувачам змінювати тему оформлення, проте є можливість лише вибору одного з встановлених варіантів. Щоб додавати інші теми, необхідно скористатися сторонніми додатками.
Інструкція
1
Запустіть «Панель управління» і перейдіть в «Властивості екрану». На вкладці «Оформлення» ви можете вказувати різні варіанти колірної схеми системних вікон і тулбаров, встановлювати інший шрифт і шпалери для робочого столу. Створені варіанти можна зберігати і використовувати надалі як тим, вибравши їх на вкладці «Теми».
2
Скачайте та встановіть програму для додавання нових тем Windows, якщо вас не влаштовують поточні. Обійти обмеження по установці сторонніх варіантів оформлення можна за допомогою завантаження патча для файлу, в якому зазначені відповідні дозволи. Саме даний файл викликає повідомлення про те, що в системі відсутня підтримка тем.
3
Знайдіть утиліту UxThemePatcher в інтернеті і завантажте її. Альтернативним варіантом є програма Personalization Panel, відповідна для всіх версій Windows і підтримує російську і англійську мови.
4
Перейдіть на сторінку http://windowstheme.ru, де можна скачати і встановити нові теми для Windows. Ви знайдете відповідну кнопку в нижній частині екрана. Підтвердіть завантаження файлу. Теми, представлені на сайті, є безкоштовними.
5
Запустіть програму-завантажувач. Ви побачите пропозицію завантажити панель персоналізації з додатковими опціями. Вкажіть тільки пункт Personalization Panel. Дочекайтеся завершення процесу закачування.
6
Клікніть «Так, запустити» по завершенні завантаження файлу встановлення панелі персоналізації. Дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на екрані. Програма виконає розблокування інтерфейсу AERO і напівпрозорої в більш простих версіях системи, а також зробить установку 10 нових тем.
7
Виконайте перезавантаження комп'ютера. Тепер через «Панель управління» ви зможете вибрати завантажені з інтернету теми і налаштовувати їх за своїм смаком.