Як додати мову в Windows.

В операційні системи Windows XP і старше вбудована можливість установки численних мовних пакетів, які доступні для скачування на офіційному сайті Microsoft. Ви можете додати потрібний із них, якщо цього не було вироблено автоматично при установці системи.
Інструкція
1
Виберіть потрібні мови зі списку під час установки Windows. Даний параметр часто ігнорують, тому по завершенні інсталяції система може мати англійську або іншу мову.
2
Переконайтеся, що у вас є налаштоване підключення до інтернету. В деяких випадках Windows виробляє автоматичне завантаження підходящого мови під час установки. Також уважно ознайомтеся з описом вашої версії системи: на ліцензійних дисках зазвичай вказані мови, які можуть бути встановлені за замовчуванням.
3
Спробуйте встановити потрібну мову вручну, використовуючи доданий завантажувальний диск Windows. Зайдіть в його кореневої каталог і пошукайте папку Languages. Клікніть по виконуваного файлу в ній і вкажіть відповідні вам настройки. Для установки мови може знадобитися підключення до інтернету.
4
Перейдіть в меню «Пуск», виберіть «Панель управління», потім «Установка часу, мовних параметрів і регіону" і перейдіть на вкладку «Мова і регіональні стандарти». Виберіть «Мови та клавіатури», потім «Установка/видалення мов».
5
Дотримуйтесь інструкцій на екрані для ініціалізації завантаження і установки мовного пакета, після чого збережіть його в зручне місце на жорсткому диску Вашого комп'ютера. Як тільки завантаження буде завершена, мову можна буде встановити за замовчуванням для операційної системи.
6
Відвідайте спеціальну сторінку для установки мовних пакетів на сайті Microsoft, перейдіть їх список, поки не знайдете необхідний, і натисніть на посилання «Скачати». Переконайтеся, що мовне пакет підходить для вашої операційної системи.
7
Виберіть варіант «Встановити мову», після чого закрийте браузер і перейдіть в папку, де ви зберегли завантажені файли. Запустіть установку і дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити додавання нової мови.
Зникнення мовної панелі в ОС Windows версії 7 - досить поширене явище, яке може бути виправлено користувачем стандартними засобами самої системи, без залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Мова і регіональні стандарти" і перейдіть на вкладку «Мови і клавіатури" діалогового вікна. Натисніть кнопку «Змінити клавіатуру" і виберіть закладку «Мовна панель» в новому діалоговому вікні. Застосуйте прапорець в рядку «Закріплена в панелі завдань» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
2
Викличте контекстне меню панелі задач кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Натисніть кнопку «Налаштувати» в розділі «Область повідомлень" діалогового вікна. Застосуйте прапорець в рядку «Завжди відображати всі значки і повідомлення на панелі завдань» в нижній частині наступного діалогового вікна і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
3
Поверніться до головного меню «Пуск» і надрукуйте ctfmon.exe в рядку пошуку. Створіть копію знайденого файлу. Після цього перейдіть по путиимя_диска:\Пользователи\имя_пользователя\AppDate\Roaming\Microsoft\Windows\Главное меню \ Програми \ Автозагрузкаі розкрийте папку «Автозавантаження». Помістіть створену копію файлу в цю папку і збережіть зроблене зміна.
4
Поверніться до головного меню «Пуск» і надрукуйте ctfmon.exe в рядку пошуку. Створіть копію знайденого файлу. Після цього перейдіть по путиимя_диска:\Пользователи\имя_пользователя\AppDate\Roaming\Microsoft\Windows\Главное меню \ Програми \ Автозагрузкаі розкрийте папку «Автозавантаження». Помістіть створену копію файлу в цю папку і збережіть зроблене зміна.
5
Викличте контекстне меню створеного ключа кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Змінити». Надайте параметру значення ім'я_диска: \ Windows \ system32 \ ctfmon.exeі збережіть зроблені зміни. Перезавантажте систему для їх застосування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PEZDw5uaxI4