Як заблокувати доступ до комп'ютера.

Адміністратор комп'ютера має можливість заблокувати доступ до пристрою для інших користувачів. Це необхідний захід безпеки для захисту особистих даних, а також обмеження доступу до певних додатків для дітей.
Інструкція
1
Перейдіть в BIOS вашого комп'ютера, натиснувши F2 після включення. Використовуйте клавіші зі стрілками, щоб вибрати пункт System Security, і натисніть Enter.
2
Оберіть System Password в головному меню BIOS за допомогою клавіш зі стрілками. Введіть ваш пароль і його підтвердження. Виберіть Setup Password на екрані меню і знову введіть бажаний пароль. Цей крок може здатися повторним, але він необхідний для завершення процесу.
3
Натисніть на пункт Password Status. Поміняйте статус пароля з Unlocked на Locked. Натисніть двічі Esc, виберіть Save and Exit. Натисніть клавішу Enter, щоб зберегти налаштування і перезавантажте комп'ютер.
4
Обмежте доступ до комп'ютера в операційній системі Windows. Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть «Панель управління». Перейдіть в «Облікові записи користувачів», якщо у вас Windows XP. Для Windows Vista або 7, виберіть «Облікові записи користувачів і безпека».
5
Оберіть ваш обліковий запис зі списку, потім натисніть кнопку «Створити пароль» на користувачів Windows XP. Користувачам, що використовують більш нові версії системи, слід зазначити «Змінити пароль Windows» і потім «Створити пароль для вашого профілю». Наберіть пароль у двох відведених для цього полях, переконавшись, що дані збігаються. Введіть підказку для пароля на випадок, якщо ви його забудете. По готовності натисніть «Створити пароль».
6
Спробуйте обмежити доступ до комп'ютера за допомогою вбудованої в Windows системи безпеки. Відкрийте меню «Пуск» і виберіть «Панель управління». Перейдіть в «Центр забезпечення безпеки».
7
Перевірте стан фаервола Windows. На комп'ютерах з XP це зазначено в розділі Security Essentials. Якщо програма має статус OFF, змініть цей параметр на ON і натисніть OK. На Windows Vista і 7 виберіть «Брандмауер Windows», потім «Включити або вимкнути брандмауер Windows» в лівій колонці вікна. Активуйте захист комп'ютера.