Як вибрати аквафильтр.

Правильно підібраний аквафильтр стане нездоланним бар'єром для мікроорганізмів і небажаних домішок, які може містити вода з-під крана. Тільки очищена додатково за допомогою аквафільтра вода може вважатися в повному сенсі питної.
Інструкція
1
При виборі аквафільтра потрібно відразу визначитися, для яких цілей він купується. Якщо вам потрібна питна вода - фільтр потрібно проточний питної, якщо воду досить очистити від механічних домішок - придбайте фільтр механічної очистки. Ідеальним варіантом буде установка в квартирі декількох аквафільтра - префільтр, який буде очищати всю воду, що надходить в квартиру від механічних домішок і більшої частини хлору, і допоміжних - питної фільтр на кухні, фільтр для зниження жорсткості води перед пральною машиною та іншими побутовими приладами.
2
Найпоширеніший питної фільтр - фільтр-глечик, зараз він є практично в кожному будинку. Якщо ви впевнені, що якість води у вашому водопроводі прийнятне, то їм цілком можна користуватися, але розраховувати на ідеальну очистку води не варто.
3
Більш досконалі фільтри - ступінчасті, вони підключаються безпосередньо до труби. Двоступеневі фільтри на першій ступені очищають воду від механічних домішок, а на другий вода проходить через вугільний фільтр, який поглинає хлор, марганець, важкі метали. Триступінчасті фільтри мають ще й іонообмінним картриджем, який дозволяє видалити з води сольові з'єднання і пом'якшити її.
4
Фільтр, який практично повністю очистить вашу воду від будь-яких домішок, називається зворотноосмотичної. Його ціна досить висока, але якщо ви хочете отримати повністю безпечну воду - вибирайте його.
5
Оцінюйте не тільки вартість фільтра, але і ціну видаткових матеріалів до нього, саме від неї буде в кінцевому підсумку залежати ціна використання фільтра, яка визначається вартістю очистки одного літра води.
6
Дізнайтеся, чи є у фільтра сертифікат. Хороший фільтр обов'язково має сертифікат NSF/ANSI. Якщо такий є, значить, фільтр пройшов тести в незалежній лабораторії і отримав певний стандарт очищення.
7
У фільтрів різна швидкість очистки, переконайтеся, що вас ця швидкість влаштовує, інакше ви ризикуєте чекати склянки питної води протягом години.