Як вибрати термобілизну чоловіче.

Термобілизна необхідно тим, хто збирається здійснювати активні дії на свіжому повітрі в холодну пору року. Його правильніше назвати функціональним білизною, так як воно не гріє в прямому сенсі слова, а відводить вологу від шкіри. Саме ця якість термобілизни повинно виходити на перший план при його виборі, особливо для чоловіків, адже вони потіють сильніше жінок.
Інструкція
1
Перед вибором термобілизни переконайтеся, що воно взагалі вам потрібно. Реклама змушує думати, що термобілизна це кращий засіб від холоду. Насправді воно потрібно тільки тим, хто буде здійснювати якісь дії, що призводять до активного потовиділенню. Тобто, наприклад, продавцеві, який буде весь день стояти на морозі за прилавком, термобілизна не потрібно, воно нічим йому не допоможе, йому потрібна просто теплий одяг. А ось вантажнику з того ж ринку, який півгодини розвантажує машину, активно пріючи, а потім сидить в мокрому одязі і мерзне, без термобілизни не обійтися, так само, як альпіністові, бігуну, рибалці.
2
В магазинах під видом термобілизни продається найрізноманітніша одяг, іноді повністю протилежна йому за властивостями. Скажімо, за термобілизна можуть видавати звичайні бавовняні тільняшки, які просто створені для того, щоб намокати від поту і потім змушувати вас замерзати вас весь день. При виборі термобілизни переконайтеся, що в його складі зовсім немає бавовни, а в ідеалі і інших натуральних волокон, винятком може бути шерсть. Справжнє термобілизна - синтетичне. Воно обов'язково має бути тонким, приблизно як звичайна футболка. Не думайте, що більш товсте Термобілизна краще зігріє вас, навпаки, воно буде гірше виконувати свою функцію по відведенню вологи.
3
Тканина термобілизни повинна сильно розтягуватися в усі сторони, через це властивості термобілизна щільно облягає тіло, що дозволяє тканини тут же вбирати вологу, що з'являється на шкірі, не давати їй випаровуватися. Тому й розмір термобілизни повинен бути підібраний так, щоб воно сиділо щільно, що не утворювало складок.
4
Чутливість шкіри різниться у різних людей, тому переконайтеся, що вибране термобілизна приємно на дотик саме для вас, деякі тканини можуть бути досить жорсткими і натерти шкіру. Зверніть також увагу на шви, які у дешевих моделей можуть бути виконані дуже грубо і доставляти масу незручностей. Дорогі моделі часто взагалі безшовні.