Як вибрати бензогенератор.

Бензогенератор - справжня компактна електростанція. Це джерело живлення може використовуватися і як резерв на випадок відключення електрики, і як основне джерело електроенергії в місцях, до яких електрична мережа не підведена. Бензогенератор повинен відповідати цілям, для яких ви збираєтеся його використовувати.
Інструкція
1
Перед вибором бензогенератора ви повинні підрахувати загальну потужність електричних приладів, які будуть до нього підключені, потужність генератора повинна бути трохи вище цього значення, щоб без проблем забезпечувати всі пристрої електроенергією. Тепер ви можете відфільтрувати генератори по потужності, а значить, істотно звузити поле вибору.
2
У кожному бензогенераторов встановлений двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ). Генератори з двотактними ДВС менш потужні і не можуть працювати тривалий час, але їх просто обслуговувати, вони витрачають мало палива і можуть працювати при будь-якій температурі. Такі генератори підійдуть, наприклад, дачникам, які приїхали на свою ділянку на кілька годин, і їм потрібно погріти чайник, подивитися телевізор - не більше. Бензогенератори з чотиритактним ДВС можуть працюватиме 10 годин поспіль, їх потужність досить висока. Підійдуть вони, наприклад, тим, хто займається будівництвом на дачній ділянці.
3
Довговічність генератора буде прямо залежати від якості його мотора. Найдешевші генератори з алюмінієвим корпусом мотора дуже недовговічні, розумніше купити більш дорогий, але дійсно якісний генератор з чавунним корпусом.
4
Важливо правильно вибрати фазность генератора. Деякі прилади не будуть працювати від однофазного пристрою - зварювальні апарати, електричні плити і деякі інші, для них потрібен трифазний генератор. Звичайні ж побутові прилади і будівельні інструменти відмінно працюють від однофазного бензогенератора. Прилади, яким потрібні три фази, також вимагають синхронного генератора, звичайним приладів досить більш дешевого і простого асинхронного.
5
Якщо ви збираєтеся часто переносити генератор, постарайтеся вибрати легшу модель, мала вага особливо актуальний для генераторів, які купуються для походів. З іншого боку, немає ніякого сенсу гнатися за малою вагою, якщо генератор буде довгі роки стояти в підвалі дачного будинку: навпаки, масивне пристрій буде надійніше і бесшумнее.