Види алюмінієвих дверей.

Алюмінієві двері широко застосовуються завдяки своїм експлуатаційним якостям. Такі дверні конструкції мають легкістю і міцністю матеріалу, тривалим терміном служби, стійкістю до низьких і високих температур. Крім того, вони влагоустойчиви, пожежобезпечні і витримують високі навантаження. Виготовлені з алюмінію двері можна встановлювати в самі різні прорізи.

Групи алюмінієвих дверей

Конструктивно алюмінієві двері розділяються на 2 основних групи: - «холодні» двері (профілі без термовставки); - «теплі» (профілі з термовставкою) .Алюмініевие конструкції «холодного профілю »найчастіше застосовують для неопалюваних приміщень, а також приміщеннях будівель, в яких не вимагається відділення теплою зони від холодної. Конструкції «теплого профілю» використовують на вході з вулиці в опалювальне приміщення, а також при необхідності поділу теплих і холодних зон.

Види алюмінієвих дверей

По конструкції і способу відкривання двері з алюмінію ділять на: - орні; - розсувні (відкатні); - Складні («гармошка»); - револьверні; - маятніковие.Распашние алюмінієві двері відкриваються в одну сторону. Це пов'язано з особливістю їх кріплення, а також їх установкою в дверну коробку. Орні двері з алюмінію використовуються досить часто. Приміром, їх встановлюють в супермаркетах, школах, медичних установах.
Орні алюмінієві двері доречні в невеликих приміщеннях, зокрема, в квіткових магазинах, де не потрібна автоматика на вході.
Розсувні (відкотні) двері з алюмінію при відкриванні від'їжджають убік. Каретки, до яких прикріплено дверне полотно, можуть рухатися по верхній рейці, закріпленому до стіни або до стелі. Така конструкція найбільше підходить у випадках, коли звичайні двері займає надто багато місця при відкриванні та загороджує прохід. Відкатні двері з алюмінію встановлюються всередині приміщень. Складено алюмінієві двері («гармошка») можуть бути виготовлені як в «холодному», так і в «теплом» виконанні. Двери- «гармошки» займають мало місця, завдяки чому вони користуються великою популярністю. Їх використовують всередині приміщень - в їдальні, кухні, робочому кабінеті, спальне.Револьверние двері з алюмінію встановлюються в торгових центрах, аеропортах, навчальних і адміністративних будівлях. Револьверні двері економлять електроенергію, захищають від шуму, пилу і бруду. Такі дверні блоки можуть працювати в ручному або автоматичному режимі.
Револьверні двері з алюмінію можуть оснащуватися системою« антіпаніка ». У разі непередбаченої ситуації вона блокує/розблоковує двері.
Маятникові двері не мають притвору, а тому їх виготовляють з «холодного »алюмінію. Такі дверні блоки можуть відкриватися в обидві сторони. Завдяки цьому вони зазвичай використовуються в активно відвідуваних місцях - супермаркетах, вокзалах, торгових центрах, аеропортах. Також митників двері можна встановлювати в квартирах і офісах.

Де можна купити алюмінієві двері

Замовити алюмінієві двері найзручніше через інтернет. Також можна їх придбати в спеціалізованому магазині або звернутися підприємства, які займаються виготовленням дверей з алюмінію. Останній варіант найбільш актуальний, якщо вам необхідно нестандартне дизайнерське рішення. Ознайомившись з кількома пропозиціями, виберіть найбільш підходящий вид двері, який влаштовує вас за якістю і ціною. Залежно від виконання, вартість дверей з алюмінію може значно відрізнятися. Не варто забувати і про післяпродажному обслуговуванні, яке в більшості випадків пропонується виготовлювачами алюмінієвих дверних конструкцій.