Як вибрати велосипед для дівчини.

Жінки відрізняються від чоловіків за анатомічною будовою - у них коротше торс, уже плечі, менше довжина рук, миниатюрнее кисті, ширше таз. Ці особливості враховують виробники велосипедів, коли створюють моделі для дівчат.
Інструкція
1
У спортивних магазинах представлені лінійки моделей велосипедів, спеціально розроблених для дівчат. Ці моделі відразу кидаються в очі через будову своєї рами, вона у них сильно занижена. Зараз для такої будови рами немає особливих підстав, ця конструкція була створена в ті часи, коли жінки не носили штанів, а на велосипеді зі звичайною рамою в плаття не поїздиш. Зараз дівчата рідко відправляються в поїздку у сукні або спідниці, адже набагато зручніше надіти шорти або джинси. З іншого боку, на велосипед із заниженою рамою набагато зручніше сідати - не треба високо піднімати ногу.
2
Крім заниженою рами, жіночі моделі велосипедів оснащуються більш вузьким кермом, більш коротким шатуном, більш широким сідлом. Відстань між кермом і важелями гальм виробники намагаються зробити менше. Нарешті, жіночі велосипеди просто гарніше - вони мають більш округлі форми, яскраве забарвлення, цікаві принти. Якщо вам потрібен велосипед для неспішних поїздок по місту, не варто мучитися з чоловічою моделлю, сміливо беріть модель жіночу і насолоджуйтеся турботою виробника.
3
З іншого боку, у заниженою рами сильно знижена жорсткість, займатися спортивним катанням на велосипедах з нею не можна. Взагалі на такому велосипеді буде складно проїхати велику дистанцію, тому не підійде він і як туристичний. Виходячи з цього, дівчатам, охочим придбати велосипед для активного відпочинку, більше підійде чоловіча модель. Зазвичай чоловічі велосипеди невеликих ростовок відмінно підходять для дівчат.
4
В іншому вибір велосипеда для дівчини нічим не відрізняється від вибору велосипеда для чоловіка: підбирайте велосипед під свій тип катання, намагайтеся вибирати моделі відомих фірм з якісним обладнанням, обов'язково здійсніть тестовий проїзд в магазині. Якщо велосипед недорогий, на ньому має бути мінімум зайвих пристосувань на зразок заднього амортизатора, підніжки, крил, так як ці елементи будуть мати дуже низьку якість і скоро вийдуть з ладу, краще купити дешевий велосипед з мінімальною комплектацією, так як в нього всі ресурси при виробництві вкладені з розумом.
Велосипед по праву вважається найдемократичнішим засобом пересування. Кататися на цьому залізному коні може будь-яка людина, незалежно від соціального статусу, статі чи віку. При виборі велосипеда жінки стикаються з деякими труднощам.
Інструкція
1
Уважно огляньте конструкцію велосипеда. Звичайний кермо змушує жінок сильно нахилятися вперед, що посилює тиск на передню частину промежини. Спробуйте знайти велосипед з більш високим кермом, щоб лікті під час їзди були зігнутими.
2
Спортивний велосипед призначений для екстремальних навантажень. Щоб залізний кінь поводився стійко по кам'яній крихті, піску чи снігу, на ньому доводиться сидіти, нахилившись вперед. Така посадка дуже сильно стомлює (особливо з незвички). Рами у таких велосипедів повинні бути легкі, колеса - середнього розміру з безліччю виступів на покришці.
3
Якщо мова йде про вибір гірського велосипеда для жінок, тоді потрібно уважно вивчити сидінні. У стандартних моделей воно дуже вузьке, попросіть продавця підібрати для вас сидінні ширше. Вузьке сидіння може стати причиною дискомфорту в області таза і нижньої частини спини.
4
Випробуйте відразу кілька велосипедів для порівняння відстані між кермом і сидінням. Даний показник слід підбирати, грунтуючись на довжині рук і зростанні. Ви повинні зручно сидіти і триматися за кермо, чи не сутулячись. У більшості велосипедів для жінок скорочено відстань між кермом і сидінням. Сам кермо повинен бути піднятий на стовбурі. Жіночі велосипеди повинні комплектуватися сидіннями комфорт класу. Підсідельна труба повинна мати додатковий амортизатор.
5
Опирайтесь при виборі велосипеда також на те, де будуть проходити прогулянки. Якщо ви живете в гірській місцевості, тоді потрібно зупинити вибір на гірському велосипеді. Для катання по вулицях підійде стандартний або прогулянковий велосипед без спеціальної екіпіровки. Якщо ви надалі плануєте багато часу проводити на велосипеді, тоді потрібно звернути увагу на дорожні моделі. У кожному разі просите в магазині про тест-драйві, перевірте, як ви відчуваєте себе на кожному велосипеді.