Як задовольнятися тим, що є.

Деякі люди ніколи не бувають задоволені життєвими обставинами. Як би не складалася їхня доля, вони завжди хочуть більше. У той же час, якщо навчитися задовольнятися тим, що є, можна стати набагато щасливішим.
Інструкція
1
Відпочивайте і стежте за своїм здоров'ям. Часом невдоволення є причиною банальної втоми або перевтоми. Розчиняючись в бажанні встигнути більше, ніж можливо, ви не жалієте своїх сил. А потім їх не вистачає на те, щоб радіти життю.
2
Проведіть ревізію своїх життєвих цінностей. Якщо для людини середнього достатку головним атрибутом щастя є величезна яхта, він буде незадоволений. Подумайте, вам дійсно бракує тих речей для задоволення, про які ви мрієте, або це наслідки від проголошення рекламних слоганів і пропаганди красивого життя.
3
Змініть ті життєві аспекти, які необхідно поліпшити. Здоров'я, стосунки в сім'ї - це дійсно важливі сторони життя. Щоб бути задоволеним своєю долею, можна виправити ті моменти, які вас не влаштовують.
4
Подивіться на свої проблеми під іншим кутом, як би з боку. Чи справді вони настільки великі, щоб псувати настрій і викликати перманентне невдоволення? Може бути, якщо ви об'єктивно подивіться на свої негаразди, то зрозумієте, що вам не через що всерйоз турбуватися.
5
Уявіть, що ви позбулися якихось благ, зручностей, які зараз не цінуєте по достоїнству. Подумайте, що буде, якщо поряд з вами не буде близьких і друзів, до яких ви звикли. Можливо, цей прийом допоможе вам задовольнятися своїм справжнім життям.
6
Майте на увазі, що негативний настрій може притягувати в життя неприємності. Тільки заради цього варто взяти в себе в руки, посміхнутися і радіти навіть дрібницям. Оптимізм, позитивний настрій зроблять ваше життя багатшим і щасливішим.
7
Цінуйте своє здоров'я. Згадайте, як важко буває, коли ви хворієте. Хороше самопочуття - вже привід бути задоволеним власним життям.
8
Проведіть досвід. Відмовтеся від деяких благ, якими користуєтеся щодня. Це може бути якась техніка, ваші улюблені речі і предмети, які створюють для вас затишок і комфорт. Через пару днів ви відчуєте, як вам не вистачає зручностей і електронних пристроїв.