Як позбутися від мотлоху.

В будь-якому будинку з часом з'являються непотрібні речі. Їх прибирають на антресолі і в комори або вони припадають пилом на полицях і займають місце в шафах. Щоб розширити життєвий простір в будинку і звільнити місце для потрібних речей, необхідно регулярно позбавлятися від мотлоху.
Інструкція
1
Позбувайтеся від старих речей з користю для сімейного бюджету. Критично оцініть речі, якими ви не користуєтеся: стару техніку, спортивні снаряди, що вийшла з моди верхній одяг і т.п. Дайте оголошення про продаж в місцевій газеті або опублікуйте ці відомості в інтернеті, наприклад, на сайті Avito.ru. Не старайтесь продати речі подорожче. Ваша мета - позбавити будинок від предметів, які вам не потрібні, але ще можуть комусь стати в нагоді.
2
Наведіть порядок у коморі, платтяних шафах, комодах і на антресолях. Розсортуйте всі речі по чотирьох групах. У першу групу увійде те, без чого ви не можете обійтися. До другої групи належать речі, якими ви користуєтеся час від часу. Третя група - це невживані речі, які вам шкода викинути. Предмети з четвертої групи відразу відправляйте в сміттєвий мішок.
3
Візьміть невикористовувану річ і запитайте себе, коли ви востаннє їй користувалися. Чи будете ви користуватися цією річчю в осяжному майбутньому? Чи любите ви її? Чи є у вас така ж річ кращої якості? Чи викликає вона у вас які-небудь позитивні емоції? Ці питання допоможуть вам без жалю розлучитися навіть з дорогими, але непотрібними речами, до яких ви не відчуваєте сентиментальної прихильності.
4
Наведіть порядок у шафі. Викиньте все пошарпані рушники та простирадла. Не залишайте їх на ганчірки. Бавовняна тканина не так добре вбирає вологу і отчищает бруд, як губка або мікрофібра.
5
Проведіть ревізію в посудній шафі. Позбавтеся від всіх чашок і тарілок з тріщинами і сколами. Потрібно також викинути неповні чайні пари і каструлі з облупленою емаллю.
6
Згадайте будь-яке число від 10 до 20 і пройдіться по квартирі зі сміттєвим мішком. Ваше завдання - зібрати загадане число непотрібних речей і відправити їх на смітник. Якщо повторювати цей нехитрий прийом раз на місяць, він вбереже ваш будинок від зростаючих скупчень мотлоху.