Як вибрати триммер для трави.

Секрет акуратних галявин і доглянутих газонів полягає в правильному виборі садової техніки. Із завданням облагородження ділянок впорається такий пристрій, як тріммер для трави. З його допомогою зручно косити траву у важкодоступних місцях, де колісна газонокосарка виявиться марною, наприклад, навколо дерев, кущів, вздовж доріжок і зборів.
Інструкція
1
Визначтеся з типом пристрою. Бензинові тріммери характеризуються високою продуктивністю, їх добре використовувати при регулярній обробці територій середніх розмірів. Такі агрегати не обмежені довжиною шнура, працюючи автономно, вони виконують широкий спектр завдань: від стрижки газону до зарослої чагарниками і травою території та заготівлі сіна. Мінусами бензинового тріммера є те, що він виробляє багато шуму і справляє негативний вплив на навколишнє середовище.
2
Електричні агрегати менш продуктивні. Радіус дії цих триммеров обмежений довжиною шнура, який знижує їх маневреність. Вартість електричних кіс нижче вартості бензинових аналогів. Такі пристрої більше підходять для невеликих за площею електрифікованих ділянок з м'якою травою, яка потребує стрижці час від часу. Крім того, застосовувати електротріммер можна тільки в суху погоду, щоб уникнути небезпеки короткого замикання. Безперечні плюси цих пристроїв - їх транспортабельність, мала вага, безшумна робота і відсутність негативного впливу на навколишнє середовище.
3
Потужність обираного триммера повинна залежати від поставлених перед ним завдань. Коса середньої або невеликої потужності підійде для позбавлення від бур'янів або вирівнювання газону, підстриженого газонокосаркою. Якщо ж триммер потрібен для обробки великої ділянки, віддайте перевагу влаштуванню з потужним двигуном, здатному працювати протягом тривалого часу. Якщо потрібно розчистити лісові насадження або густі зарості, краще обзавестися надпотужним триммером-кущорізом, оснащеним додатковими ножами для «важких» робіт.
4
Зверніть увагу на форму ручки. Рукоятки у формі букви J або В характерні для триммеров середньої і малої потужності. Вони зручні для роботи на місцевості з нерівностями і великою кількістю перешкод, оскільки дозволяють легко змінювати кут косіння. Рукоятки бензинових кіс нерідко постачають системою захисту від вібрації. Для цього використовують антивібраційне покриття або демпфери. Для легкого управління на потужні моделі встановлюють рукоятки у вигляді рогатки. Кожна з частин такої рукоятки повинна вручну регулюватися користувачем, відповідно до його індивідуальними вподобаннями.