Як жити на відсотки.

Що робити, якщо в руках велика сума грошей? Хтось відкриє свою справу, хтось вкладе це в нерухомість або інші об'єкти, але завжди є можливість покласти гроші в банк під відсотки. Для багатьох цей варіант здається дуже вигідним, але не варто забувати, що існує інфляція.
Інструкція
1
Сьогодні вкласти гроші в банк можна по 7-12% річних. Це середньостатистичні пропозиції різних банків. Притому чим більше ставка, тим більше умов. Наприклад, банк може скласти пропозицію так, що знімати будь-яку суму можна буде тільки раз на рік, після закінчення терміну дії договору. Якщо ж кожен місяць забирати відсотки, то ставка буде трохи нижче. Середньостатистична сім'я сьогодні в Росії може прожити на 30 тисяч рублів на місяць. Щоб отримати таку суму, під 10% потрібно покласти 3600000. Якщо ж для життя потрібно більше, то варто збільшити суму вкладу.
2
Особливість сучасної економіки - інфляція. Сьогодні на 100 рублів можна купити набагато менше, ніж 3-4 роки тому. Це означає, що гроші поступово знецінюються. Середній відсоток інфляції в рік у Росії - 8%. Відповідно щорічно ви будете втрачати частину своїх грошей, хоча сума і не зміниться. Наприклад сьогодні за 2 мільйони можна купити двокімнатну квартиру в провінційному місті. Через кілька років цих грошей вистачить лише на однокімнатну.
3
Щоб уберегти заощадження від інфляції, потрібно залишати на рахунку суму відсотків, що набігли, рівну інфляції. Значить 8% від набігли грошей краще залишити на рахунку. Якщо вклад під 10%, то знімати доцільно не більше 2%. І щоб отримати бажані 30 тисяч в місяць, потрібно вкласти вже 18 мільйонів рублів.
4
Сьогодні існує альтернативна система інвестування. Гроші під відсотки не обов'язково нести в банк. Можна довірити їх особі, який займатиметься їх вкладенням. Безліч компаній пропонують подібні послуги. Відсоток за даними вкладами може змінюватися від 10 до 200 на рік. Але при подібних вкладеннях необхідно перевірити репутацію компанії, а так само поцікавитися стабілізаційним фондом, який буде використаний, якщо відбудуться непередбачені обставини. У таких інвестиціях завжди є ризик втрати.
5
Також можна вкласти гроші в нерухомість. Сьогодні комерційні об'єкти приносять чималий дохід. Не можна назвати однозначно це відсотками, але щомісячні виплати при правильному вкладенні точно гарантовані. Оренда офісу може коштувати значних грошей в будь-якому місті країни.