Як кинути курити голковколюванням.

Позбутися від нікотинової залежності можна різними способами, в тому числі, використовуючи методику голковколювання. Звичайно, в домашніх умовах провести настільки цікаву процедуру у вас не вийде. В даний час існує величезна безліч спеціальних клінік і салонів, що пропонують подібну послугу. Вушне голковколювання - один з ефективних способів кинути палити.
Інструкція
1
Не перший рік безліч різноманітних клінік працюють за спеціально розробленою програмою «Антитабак». Спрямована вона на ефективне і м'яке позбавлення від нікотинової залежності. Аурікулярная акупунктура - швидкий спосіб кинути палити.
2
Основні переваги даного способу позбавлення від нікотинової залежності очевидні. Під час терапії ви не відчуєте тяги до куріння. Вплив на певні біологічно активні точки усуває бажання курити. При цьому ви не відчуваєте потреби в регулярному отриманні нікотину. Крім цього методика голковколювання одночасно запускає в організмі систему очищення накопичених токсинів.
3
Комплекс методики полягає в консультативному прийомі і 2-3 процедурах аурікулярной акупунктури. Під час прийому фахівець визначає необхідні рефлекторні точки, вводячи в них мікроголки. Процедуру проводить тільки кваліфікований лікар. Кожна мікроголкою являє собою мініатюрну кнопку, що дозволяє по максимуму знизити больові відчуття. Після цього їх залишають у вушних раковинах на кілька днів. Місце локації прикривається пластиром. Таким чином, оточуючі не будуть здогадуватися про проведення подібної процедури. На наступному сеансі фахівець витягує голки. Після цього необхідно зробити перерву на 3-7 днів. Далі проводиться повторна процедура. При цьому точки впливу можуть бути змінені.
4
Для досягнення позитивного результату достатньо проведення 3 циклів голковколювання. В особливо складних випадках фахівці рекомендують провести закріплює повторний курс. Це в основному стосується людей, які викурюють більше 2 пачок сигарет на добу або мають тривалий стаж тютюнової залежності.