Як у фотошопі поміняти колір шкіри. Як у фотошопі поміняти одяг.

За допомогою графічного редактора Adobe Photoshop можна виправляти колірні недоліки фотографії. Наприклад, змінювати бляклий колір шкіри при занадто яскравому освітленні або темний - при недостатньому.
Інструкція
1
Відкрийте знімок в редакторі Adobe Photoshop. У нижній частині панелі шарів клацніть по іконці створення коригуючого шару Create new fill or adjustment layer і виберіть пункт Selective Color. На панелі шарів з'явиться робочий шар-маска, в якому ви зможете змінювати кольорову гаму зображення. Це набагато зручніше, ніж працювати безпосередньо з фотографією, оскільки немає ризику зіпсувати оригінал.
2
У вікні Selective Color Options можна змінювати співвідношення кольорів в обраному зображенні, переміщаючи движки вибору кольору. Наприклад, щоб виправити занадто блідий колір шкіри в заданій фотографії, треба збільшити яскравість червоного кольору. Для цього в списку Colors вибирайте Red і зменшуйте яскравість синьо-зеленого кольору (Cyan), оскільки він є протилежним червоному.
3
Щоб нейтралізувати надлишок зеленого кольору, потрібно збільшити яскравість протилежного йому пурпурного (Magenta). Протилежним синього кольору є жовтий. Отже, щоб додати теплоти даної фотографії, потрібно збільшити яскравість червоного, жовтого і пурпурного кольорів. Для цього посуньте вліво движок Cyan і вправо - Magenta і Yellow. Контрастність регулюйте за допомогою движка Black.
4
У списку Colors виберіть жовтий колір (Yellow) і поміняйте налаштування для нього, як описано вище. Коли результат вас влаштує, натисніть ОК. Якщо вам здається, що колір обличчя став занадто яскравим, понизьте непрозорість (Opacity) коригуючого шару.
5
Зверніть увагу, що заодно з кольором шкіри змінився колір фону. Якщо вас не влаштовують зміни, клацніть мишою на іконці маски шару (білий прямокутник), на панелі інструментів виберіть кисть чорного кольору і проведіть нею по тих місцях, де хочете відновити первісний зображення. Ви можете змінювати жорсткість і прозорості кисті, щоб прибрати зміни повністю або частково.
Фотомонтаж - це не шахрайство, а всього лише невелика спритність рук. Приблизно так можна перефразувати знамениту цитату. Дивіться самі, як легко і просто можна вписати своє обличчя в будь-яку фотографію, в будь-який твір мистецтва.
Інструкція
1
Для прикладу візьмемо фотографію звичайної дівчини і зображення якоїсь дами на старовинному портреті. Вибираючи фото для власного фотомонтажу, намагайтеся вибирати такі зображення, щоб ракурси обох осіб приблизно відповідали один одному. Це відчутно спростить роботу і дозволить отримати більш природний результат. Відкриваємо обидві фотографії в фотошопі. Для простоти опису домовимося, що вписують особа - це ваша фотографія, а старовинне зображення назвемо картиною.
2
Починаємо працювати з вашою фотографією. Інструментом Ласо (Lasso Tool) обведіть ваше обличчя, залишаючи деякий запас по краях. Натисніть Enter, скопіюйте виділену область поєднаннями клавіш CTRL і C.
3
Перейдіть до картини і вставте знаходиться в буфері обміну особа поєднаннями клавіш CTRL і V на новий шар. Тепер за допомогою інструменту Move Tool зменшите або збільште особа до необхідного розміру, утримуючи при цьому клавішу Shift щоб уникнути викривлення пропорцій. Посуньте шар з вашим обличчям так, щоб воно лягло точно на обличчя картини. Понизьте прозорість шару з особою відсотків до 70, це дозволить домогтися більшої точності. При суміщенні осіб намагайтеся максимально поєднати очі на обох шарах. Коли особи співпадуть, поверніть верхньому шару 100% прозорість.
4
Можна сказати, що ви вже наклали одну особу на інше, залишається тільки злегка підправити результат. Увімкніть на шарі з вашим обличчям маску шару. В панелі шарів поруч із зображенням з'явиться білий прямокутник. Виберіть в панелі інструментів м'яку кисть з невеликим диметром і починайте нею прати непотрібне на шарі з особою. Якщо ви ненароком стерли занадто багато, не переживайте. Нічого страшного не сталося, змініть колір кисті на білий і відновите потрібну частину ізображенія.Варьіруя діаметр і прозорість кисті обрисуйте обличчя так, щоб воно вдало вписалася в портрет.
5
Можна сказати, що справу зроблено, але дуже часто трапляється так, що картина і вписується особа дещо відрізняються за колірною гамою, насиченості, контрасту і так далі. Нічого страшного. Натисніть в меню на кнопку Image - Adjusments, і далі налаштуйте яскравість і контраст за допомогою Brightess/Contrast, насиченість кольору, скориставшись Hue/Saturation, а функцією Color Balance відрегулюйте кольору обличчя так, щоб воно якомога більше збігалося з колірною гамою картини. Ось так буквально за 5 хвилин ви легко змогли поміняти обличчя в Фотошопі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YurLgYr1Vgo