Як дізнатися мій номер на телефоні.

Бувають ситуації, коли необхідно дізнатися свій номер телефону. Звичайно, зазвичай цей номер ми отримуємо при покупці сім-карти, якщо це мобільний телефон. Але папірець з номером може загубитися, або шукати її в даний момент незручно. Номер свого мобільного телефону можна дізнатися, набравши спеціальну комбінацію цифр, індивідуальну для кожного оператора зв'язку. Номер міського телефону найпростіше дізнатися, зателефонувавши на мобільний телефон.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон, інтернет, другий мобільний телефон.
Інструкція
1
Якщо ваш оператор мобільного зв'язку - МТС, ви можете дізнатися свій номер наступним чином. Наберіть комбінацію * 111 * 0887 # і натисніть клавішу «виклик». Після цього ви отримаєте повідомлення такого змісту «Ваша заявка прийнята. Чекайте СМС з результатом ». У наступному СМС-повідомленні буде повідомлення «Ваш номер телефону: ...», де замість крапки буде повний номер мобільного телефону. Якщо ви віддаєте перевагу почути голосова відповідь, наберіть 0887 в зоні дії мережі і натисніть клавішу виклику. Автоматичний оператор виголосить ваш номер телефону голосом по одній цифрі.
2
Якщо ви віддали перевагу оператору Білайн, потрібно набрати на клавіатурі вашого телефону 110 * 10 # і натиснути клавішу виклику. Другий спосіб - зателефонувати за номером 067410. Після цього ви отримаєте СМС-повідомлення з номером мобільного телефону. Дана послуга безкоштовна.
3
Для сім-карти оператора Мегафон скористайтеся номером * 205 # і виклик. Зробіть це зі свого телефону. У відповідь ви отримаєте необхідні цифри. Додаткової плати за цю послугу не стягується.
4
Якщо ви користуєтеся послугами провайдера стільникового зв'язку TELE2, тоді знадобиться команда * 201 # і виклик. Незабаром після цього ви абсолютно безкоштовно дізнаєтеся свій номер телефону.
5
У оператора Скайлінк ця послуга так само безкоштовна. Свій мобільний номер можна дізнатися, зателефонувавши за номером * 555 #. Після відповіді, слідуючи вказівкам системи, послідовно наберіть цифри 1 і 7. Автоінформатор пришле СМС-повідомлення з номером вашого мобільного телефону.
6
Ваш вибір припав на менш відомого оператора послуг стільникового зв'язку? Тоді вам знадобиться знайти його сайт в інтернеті і в пошуковому рядку ввести запит «дізнатися свій номер». У разі невдачі зателефонуйте за телефоном, вказаним на сайті, і задайте питання, як дізнатися свій номер, оператору служби підтримки.
7
Завжди залишається і найпростіший спосіб дізнатися свій номер телефону. Тільки для цього знадобиться ще один мобільний телефон. Зателефонуйте на другий мобільний телефон, і ваш номер висвітиться на його екрані.