Як вибрати зелений чай.

Підраховано, що в середньому люди випивають до 160 літрів чаю на рік. При цьому переважна більшість населення західних країн має слабке уявлення про справжнє чаї, особливо це стосується зелених сортів. Якщо ви не з тих, хто звик заварювати пакетики, вам слід ознайомитися з правилами вибору справжнього чаю, якими керуються досвідчені гурмани.
Інструкція
1
Уважно вивчіть інформацію на упаковці. Чай не може бути просто «Зеленим», на етикетці має бути зазначено специфічну назву, сорт і місце збору. В ідеалі повинна бути написана інформація про ступінь ферментації і обсмаження.
2
Якщо є така можливість, краще віддайте перевагу чаю на вагу. Велика частина підробок реалізується в упаковках. Якщо на коробці присутній напис на зразок Made in China - перед вами фальшивка. На упаковці справжнього чаю повинна бути згадана «Китайська національна імпортно-експортна компанія чаю та місцевих продуктів» (по-англійськи - China National Native Produce and Animal By-Products Import and Export Corporation) - саме вона займається чайним бізнесом.
3
Зверніть увагу на зовнішній вигляд чаю. Чим більше в ньому нирок, тим краще. Листя не повинні ні кришитися, ні зминатися. Допустимий колірний діапазон - від світлого до темно-зеленого. Сірий відтінок свідчить про старість продукту або ж порушенні технології виробництва.
4
Запам'ятайте головна ознака висококласного китайського зеленого чаю - післясмак. Важливі не тільки багатий аромат і вишуканий насичений смак, але і те відчуття, яке залишається в роті після чаювання.
5
Заваріть чай кілька разів. Підробка цього не переживе. Справжні зелені чаї (особливо улуни і пуери) можна і потрібно заварювати до десяти разів. При кожній заварці протокою смак змінюється, з'являються все нові і нові відтінки.
6
Врахуйте, що деякі китайські чаї купити неможливо, і все що продається під виглядом цих сортів - підробка. Наприклад, весь урожай знаменитого чаю «Великий китайський халат» був переданий в 2006 році в музей, і на збір цього чаю тепер накладено мораторій. Проте навіть в Росії в продажу можна знайти суміші під цією назвою.
7
Купуйте чаї (так само як і кава) в спеціалізованих магазинах, тоді ви зведете ризик придбання неякісного товару до мінімуму.
Серед поціновувачів цього напою чимало тих, хто воліє саме зелений чай. Він, на відміну від чорного, більш корисний, містить більше цінних речовин, в тому числі антиоксидантів.

Як вибрати зелений чай візуально

Вибираючи якісний зелений чай, насамперед необхідно звертати на його зовнішній вигляд. По-перше, переважніше брати развесной, крупнолистовой чай. Саме він є натуральним і не містить в своєму складі різних добавок. По - друге, хороший, свіжий чай можна визначити за кольором. Натуральний продукт повинен мати фісташковий колір, якщо ж він більш темний, то це свідчить про те, що чай минулорічний. Свіжим вважається зелений чай, зібраний в поточному році навесні або восени. По-друге, натуральний зелений чай повинен бути цілісним і не розсипатися. Важливо знати, що чим світліше листя, тим вище його сорт. Крім того, на поверхні його повинні бути дрібні ворсинки, які не зникають при заварюванні. Вибрати натуральний зелений чай можна за допомогою запаху. Свіже листя пахнуть сіном. На відміну від чаю нижчої якості, в даному випадку частка сміття, в тому числі черешків, не повинна становити більше 5%. На смак свіжий товар повинен мати кілька солодкуватий смак, якщо ж це торішній урожай, то має місце бути гірчинка.

Як визначити якість зеленого чаю після заварювання

У більшості випадків визначити якість товару на око не вдається. Тоді залишається тільки 1 спосіб: заварити і перевірити його смакові властивості, аромат. Після заварювання зелений чай високої якості завжди дає тонкий аромат. Він також повинен бути прозорим. Якщо ж після настоювання настій темний, то чай несвіжий. Потрібно пам'ятати, що заварювати хороший зелений чай можна кілька разів, причому в перший раз його аромат і смакові характеристики в нормі повинні бути гірше, ніж при подальшій заварці. Час, протягом якого заварюється чай, не повинно бути довгим. Зелений чай швидко заварюється тільки в гарячій воді, якщо те саме сталося і в холодній, то це говорить про те, що присутні харчові добавки (барвники та ароматизатори). Вибрати зелений чай можна, спираючись на його вартість за 100 грамів. Чай вищого гатунку коштує приблизно від 400 рублів. Що ж стосується зеленого чаю в пакетиках, то найчастіше він більш низької якості і містить безліч допоміжних речовин. Таким чином, можна зробити висновок про те, що вибрати хороший чай неможливо, тільки спираючись на його зовнішні дані. Доцільно звертати увагу на ціну, найменування виробника та характеристики при безпосередньому заварюванні.