Як змусити себе повірити в себе.

Віра в себе - це основа людського успіху. Тільки вона допомагає людині знайти сили після невдачі і далі рухатися до своєї мети. Без неї неможливо стати успішним і щасливим.
Вам знадобиться
  • Листи паперу, ручка.
Інструкція
1
Віра в себе неможлива без впевненості в собі і своїх силах. Тому почніть вирощувати її прямо зараз. Для початку зробіть проста вправа. Випишіть на аркуш паперу в стовпчик всі свої позитивні якості. Потім в іншій стовпчик всі свої таланти. Виписувати потрібно все, не упускаючи не однієї дрібниці. Можливо, ви чудово зав`язуєте шнурки або майструєте паперові кораблики. Неважливо, на скільки ваш талант затребуваний в суспільстві сьогодні, важливо, що ви їм володієте.
2
Тепер прочитайте написане, якщо потрібно, доповніть список і простежте за своїми відчуттями. У вас повинно з'явитися відчуття наповненості. Адже ви володієте масою позитивних якостей і різними талантами.
3
Повісьте цей список над робочим столом у себе вдома. Обов'язково перечитуйте його кожен день і в міру необхідності доповнюйте. Ця проста практика допоможе вам відродити в собі віру в себе.
4
Наступну техніку слід робити щовечора перед сном. На аркуш паперу потрібно виписувати свої досягнення за день. Включіть сюди все, що у вас вийшло дуже добре. Це може бути успішно складений іспит в автошколу і прекрасно Посмажені курка на вечерю. Похваліть себе за кожне зроблене вами справа і лягайте спати. Через кілька тижнів практики у вас зміниться ставлення до себе. Ви станете більш впевненим і успішним людиною.
5
Наступна методика побудована на візуалізації. Практикувати її слід щоранку, ледве прокинувшись і не злазячи з ліжка. Ця проста техніка дасть вам заряд бадьорості і впевненості на весь день. Уявіть собі, що ви стаєте дуже великою людиною, можна сказати, велетнем. Ви зростаєте буквально на очах, стаєте вище оточуючих людей, будинків, всього вашого міста. Постарайтеся якомога чіткіше уявити і відчути це. Побудьте в цій медитації кілька хвилин, потім поступово візуалізують себе звичайного. Ця вправа допомагає відчути себе більш значущим, впливаючи на підсвідомість.