Як вивести рівень.

При ремонті квартири слід особливу увагу приділити підлозі. Його облаштування являє собою досить складний процес, що складається з декількох етапів. Дуже важливо при виконанні робіт правильно вивести рівень підлоги. Навіть якщо ви не робите ремонт самі, вам не завадить знання особливостей технології виведення рівня, необхідного для виготовлення цементної стяжки.
Вам знадобиться
  • - водяний рівень;
  • - олівець;
  • - шнур для відбиття лінії;
  • - ємність для води;
  • - вода кімнатної температури.
Інструкція
1
Почніть виконання стяжки з виведення горизонтальній поверхні, тобто з визначення так званого нульового рівня. Для всіх приміщень, в яких планується робити ремонт, горизонталь повинна бути однаковою. При визначенні горизонталі професійні будівельники використовують лазерні прилади. Але в самому простому випадку вас виручить водяний рівень. А ось рейкові і лінійні рівні можуть дати надто велику похибку при вимірюванні, тому використовувати їх не рекомендується.
2
Використовуйте при роботі водяний рівень. Він являє собою дві колби з вимірювальною шкалою, з'єднані між собою гумовим шлангом.
3
Заповніть рівень водою, не допускаючи виникнення бульбашок. Для цього один кінець водяного рівня опустіть у відро з чистою водою, і заливайте рідину через іншу колбу, поки повітря не буде повністю витіснена з приладу. Щоб забезпечити однаковий рівень при всіх вимірах, використовуйте воду кімнатної температури.
4
Розмітку приміщення виробляєте удвох з напарником. Один з вас повинен докласти колбу водяного рівня до першої установчої ризик на стіні. При цьому на шкалі рівня повинен бути виставлений «нуль». Друга людина після цього відходить до іншої стіни, переміщаючи колбу так, щоб на ній також з'явився нульовий рівень. Поставте в потрібному місці друге ризику.
5
Послідовно проставте за рівнем мітки на всіх стінах приміщення. Щоб було зручно контролювати рівень рідини в приладі, рекомендується проставляти мітки на висоті від одного до півтора метрів. Чотирьох міток на стінах кімнати може виявитися недостатньо, тому краще всього на кожній поверхні зробити мітки в двох або навіть в трьох місцях.
6
Коли всі ризики будуть проставлені, з'єднайте їх прямою лінією. Після цього ви отримаєте площину, розташовану точно по горизонталі. Від накресленої базової лінії згодом проводяться всі інші виміри. Використовувати описаний метод можна не тільки при виготовленні стяжки, але й при монтажі підвісної стелі.