Як боротися з корозією.

Головний ворог кузова автомобіля - корозія металу. Для боротьби з нею широко використовуються профілактичні заходи і спеціальна обробка металевої конструкції. Виконувати антикорозійні заходи краще всього в спеціалізованій майстерні, але частина робіт цілком під силу автолюбителю.
Вам знадобиться
  • - грунтовка;
  • - антикорозійний мастика.
Інструкція
1
Читайте основними способами боротьби з корозією. Розрізняють три таких методу: пасивний, що перетворить і активний. При пасивному способі застосовують ізоляцію металевих поверхонь від шкідливих чинників середовища. Пасивний захист поширена більш широко і може бути виконана автолюбителем самостійно. Активний спосіб передбачає використання спеціальних захисних речовин, стійких до корозії. Застосовуючи перетворюючий спосіб, оксиди металів перетворять на якусь подобу грунтовки, стійкої до впливу повітря, вологи і солей.
2
Застосовуючи пасивний спосіб боротьби з корозією, обробіть днище автомобіля спеціальною мастикою. Такі склади виготовляють на основі бітумів, смол і каучуків, до яких додаються масла і графіт. Застосування мастики відмінно поєднується з заводським покриттям автомобіля.
3
Постарайтеся зробити шар мастики досить товстим. Це необхідно для того, щоб потрапляють під колеса машини камінці не деформували металеве днище. Технологічні щілини в днище також буде потрібно обробити антикорозійним складом.
4
Вибираючи мастику, зверніть увагу на ті склади, які мають бітумну або епоксидну основу. Пам'ятайте, що застосування таких покриттів вимагає ретельної попередньої зачистки металу і нанесення шару грунтовки. Якщо під шаром грунтовки залишиться бруд, пасивна захист від корозію не буде якісною.
5
Після декількох місяців експлуатації автомобіля повторіть обробку днища мастикою, замінюючи пошкоджені ділянки грунтовки.
6
Наносячи мастику на частини кузова, будьте акуратні і уважні. Склади, які запобігають корозії, можуть руйнуючим чином діяти на гумові деталі, наприклад на гальмівні шланги. Це прямим чином впливає на безпеку при управлінні транспортним засобом.
7
Відновлюйте антикорозійний захист в тому випадку, якщо ви проводили заміну або ремонт деталей кузова, а також після аварійних ситуацій. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете виконати такі роботи самостійно, скористайтеся послугами спеціальних центрів. Фахівці захистять ваш автомобіль від корозії швидко, якісно і за розумну плату.