Чотири засоби від зубного болю.

Зубний біль здатна доставити чимало занепокоєння. Звичайно, якщо у вас розболівся зуб, необхідно здатися лікареві, щоб той зміг встановити точну причину неприємних відчуттів і прописати необхідне лікування. Однак в очікуванні прийому ви можете самостійно полегшити собі страждання.

Знеболюючі

При сильній зубного болю найефективніше вам допоможуть знеболюючі препарати, які ви можете придбати в аптеці. Спробуйте кетанов, який слід пити по одній таблетці двічі на день. Це засіб купірує неприємні відчуття приблизно на шість годин - достатньо часу для того, щоб відвідати зубний кабінет. Також можна використовувати темпалгин, баралгін, нурофен, дексалгін. Анальгін, який є практично в кожній домашній аптечці, не зможе вгамувати інтенсивні хворобливі відчуття, однак буде досить ефективний при несильним зубного болю. Якщо ви приймаєте будь-які лікарські препарати, обов'язково поцікавтеся у фармацевта про їх сумісності з знеболюючим.
Пам'ятайте, що багато сильні препарати мають побічну дію. Приміром, баралгін не можна вживати вагітним і підліткам до 15 років. Обов'язково прочитайте інструкцію, перш ніж прийняти ліки.

Гвоздична масло

Гвоздична масло протягом багатьох років використовується для самостійного лікування зубного болю. Однак застосовується воно не тільки в народній медицині. Стоматологи також використовують цей засіб при заповненні кореневих каналів зуба і в прокладках при каріесе.Гвоздічное масло сприяє зниженню інтенсивності неприємних відчуттів при зубному болю, пародонтозі, пульпите, стоматиті. Щоб скористатися цим засобом, змочіть в маслі ватний тампон і прикладіть його до хворого місця. Також можна капнути кілька крапель гвоздичного масла безпосередньо на хворий зуб.
При пародонтозі найкраще допомагає« коктейль »з 3-х крапель масла гвоздики, 3-х крапель масла апельсина і 15-ти крапель оливкової олії.

Алкоголь

У стоматологічній клініці лікар напевно зробить вам знеболюючий укол, ну а до цього часу вам доведеться обходитися своїми силами і використовувати місцеву анестезію. Спиртні напої також можна застосовувати як засіб проти зубного болю. Зробіть великий ковток горілки, віскі або міцного вина і потримайте напій безпосередньо над хворим зубом. Ваші ясна вберуть алкоголь, внаслідок чого зуб онімія і буде менше хворіти. Спиртне після цього можна виплюнути.

Полоскання

Для зняття зубного болю добре допомагають полоскання. Ви відчуєте полегшення, прополоскати рот звичайною водою, але можете приготувати і куди більш інтенсивно діючі розчини. Добре використовувати відвар шавлії, воду з розчиненою в ній чайною ложкою солі або двадцятьма краплями хлорофиллипта на стакан, воду з додаванням ложки харчової соди і двома краплями йоду (це засіб не тільки зніме біль, але і продезинфікує ротову порожнину).