Як повинен вести себе учень.

Проблема дисципліни дитини в школі є найбільш поширеною в останній час. Зусилля батьків і вчителів часом бувають настільки марні, що доводиться застосовувати жорсткі і непедагогічні заходи. Засвойте нескладні поради по вихованню вашої дитини, і скарги від вчителів перестануть надходити на вашу адресу.
Інструкція
1
Поясніть дитині, що учень в школі повинен вести себе не так, як вдома. Розкажіть статут школи малюкові, навіть якщо він є учнем початкових класів. Подумайте, як доступним і простою мовою донести весь текст до учня. Якщо дитина продовжує вести себе недисципліновано, повторюйте деякі пункти для нього щодня. Тільки комплексний підхід до виховання допоможе вирішити вашу проблему.
2
Чи не підвищуйте голос на дитину, якщо ваші старання не призводять до певного результату. Якщо дитина є рухомим і непосидючим, забороняйте брати в школу різні ігри, в тому числі мобільний телефон або планшет. Застосування на уроках подібних засобів зв'язку заборонено, так як думки учня зайняті не вивченням нової теми уроку, а тим, як би пройти наступний рівень електронної гри.
3
Попросіть вчителя, щоб він конкретно пояснив свої вимоги до дисципліни. Кожен учитель по-різному реагує на поведінку. При чіткому формулюванню вимог питань у процесі навчального процесу не виникне. Розкажіть дитині, що недотримання шкільних правил може привести до відрахування.
4
Поясніть дитині, що він не повинен псувати шкільне майно. Чи не малювати на парах, не рвати підручники, не бити віконне скло або посуд у їдальні, не курити і не приносити алкогольні напої. Всі ці дії несуть за собою матеріальну і кримінальну відповідальність, що платити доведеться тільки батькам учня, а нікому іншому. Дитина повинна виглядати завжди чисто і охайно, чи не розмальовувати собі обличчя і руки ручками і фломастерами.
5
Слідкуйте за тим, які підручники, зошити та інші шкільні приналежності укладаються в сумку. Контролюйте, чи всі підручники відповідають розкладом уроків. Дуже часто діти плутають або забувають все те, що необхідно їм для уроку.