Як позбутися жаб будинку.

Якщо у вашому заміському будинку або на дачі є льох, то ви можете зіткнутися з ситуацією, коли там з'являються жаби. Ці земноводні досить нешкідливі, але багатьох таке сусідство приводить в паніку. Якщо ви вирішили позбутися жаб в будинку, вам допоможуть комплексні профілактичні заходи.
Вам знадобиться
  • - сітка проти;
  • - прилади для нагрівання повітря в приміщенні.
Інструкція
1
Огляньте будинок, включаючи льох та інші господарські приміщення. Вам необхідно переконатися в тому, що жаби дійсно влаштувалися в житло. Спробуйте знайти причину і джерело їх появи. Найчастіше жаби з'являються в тих будинках, поблизу від яких розташований ставок або іншу водойму. Також земноводні люблять заболочену місцевість.
2
Усунете в приміщенні підвищену вологість. Льох ретельно просушіть і провітріть. Попередньо винесіть із приміщення його вміст. Знімні дерев'яні деталі конструкції просушіть на сонці.
3
Закрийте в приміщенні всі щілини і отвори, залишивши тільки вентиляційні віддушини. Їх краще захистити дрібною сіткою, що перешкоджає проникненню земноводних.
4
Прийміть заходи до виведення комах, якими люблять ласувати земноводні. Жаби воліють перебувати в тих місцях, де для них є відповідний корм. Вони дуже люблять гусениць метеликів, слимаків, багатоніжок. Обробіть льох або інші господарські приміщення спеціальними складами, що дозволяють позбутися від комах. Це усуне одну з причин появи жаб.
5
Намагайтеся тримати двері в приміщення закритими. Так ви зможете створити бар'єр на шляху проникнення земноводних. Частіше провітрюйте приміщення будинку, намагаючись, щоб повітря у ньому завжди був свіжим. Встановіть на вентиляційні отвори в будинку і на вікна спеціальні протимоскітні сітки. На жаб такі профілактичні заходи дуже добре діють.
6
Не використовуйте для виведення жаб хімічні препарати, призначені для боротьби з іншими шкідниками, наприклад, з пацюками або зміями. Пам'ятайте, що ці земноводні, коли вони живуть поблизу від будинку, приносять чималу користь вашому господарству, знищуючи шкідливих комах. Вам достатньо прийняти профілактичні заходи, які допоможуть запобігти появі жаб у житловому будинку та господарських будівлях.