Як позбутися запаху в шафі.

Неприємний запах шафі - це не тільки джерело неприємного повітря в квартирі, але і дискомфорт для всіх членів сім'ї. Одяг з затхлим запахом не викликає захоплення у оточуючих людей і несе масу незручностей господареві.
Інструкція
1
Для початку зробіть генеральне прибирання в своїй шафі. Приберіть з нього весь одяг і гарненько протріть вологою ганчірочкою всі полки і стінки, дверцята залиште відкритими.
2
Після цього провітріть кімнату, в якій знаходиться шафа. Проводите таку процедуру не рідше одного разу на два місяці. Візьміть собі за правило провітрювати шафа так само часто, як ви провітрюєте будинок.
3
Поперіть речі, перш ніж вішати їх назад у шафу. Якщо пральний порошок не зміг впоратися з запахами, тоді після прання замочіть одяг у воді з кондиціонером для білизни на 20-30 хвилин. Потім добре прополощіть, висушіть і розкладіть по полицях.
4
В стопки постільної білизни покладіть запашні шматочки туалетного мила, запах якого для вас асоціюється з чистотою, тоді білизна придбає приємну свіжість. Завжди тримайте шафа закритим, особливо під час приготування їжі. Не сушіть білизну на кухні і в прокуреному приміщенні. Не вішайте в шафу вологу і ношений одяг.
5
Використовуйте різні ароматизатори і поглиначі запахів. Купуйте їх у магазині або приготуйте самостійно. Поставте на полицю шафи ємність з деревним вугіллям, він швидко вбере запахи. Закріпіть скотчем по стінках шафи запашні пакетики з коханим фруктовим чаєм. Не забувайте їх міняти через кожні 2-3 тижні.
6
Розкладіть на полицях шкірку цитрусових або невеликі бавовняні мішечки з ароматними травами, тоді приємний запах у шафі буде гарантований. Крім того, це непоганий спосіб боротьби з міллю.
7
Насипте в баночку трохи розчинної кави і залиште її відкритою. Кава поглине всі неприємні запахи і створить приємний аромат. Не викидайте порожні флакони з-під парфумів. Поставте пляшечку з улюбленим запахом на полицю, тоді він послужить вам ще якийсь час, створюючи приємний аромат. Просочіть духами носову хустку або серветку і помістіть в шафу.